Talking

Hard to do...

21. listopadu 2013 v 17:55 | Andy
Čauko,
jak se vám vede lidi? Mi tak nějak, žiju :D.
Ale abych upřesnila, proč je to tu tak mrtvé - fakt nestíhám. Furt mám co na práci a většinou když jsem na pc, tak musím zpracovávat (ano budu sprostá) ty zkur*ené maturitní otázky do eka nebo do účta, ještě jsem ani nesáhla na maturitní práci, kterou mám psát o Lincolnovi, nemluvě o tom, že nám ta kravka učitelka dneska dala napsat písemku ze všech 7 knih, které jsme probrali. Já ji nesnáším, ale ne jen kvůli tomu. Ta zášť je dlouhodobá, nenávídím totiž, jak se nad nás povyšuje, sotva vidím její otrávený xicht a jsem taky otrávená. Mám k učitelům respekt, i k těm, které ráda nemám, ale ju prostě nesnáším! A ten její hnusný úsměv, když nám diktovala 9 otázek na nějaké posrané kontrasty, jazykové prostředky a inspirace k dílům.
Jak naschvál jsem si spletla etičnost - napsala jsem, že to měl Hemignway ale měl to Erben, tak neva no. Ať jde někam.
K tomu všemu začínám být nemocná, po dnešním dnu téměř nemluvím a bolí mě hlasivky - zítra to bude sranda.
Proto se fakt nezlob te, zkusím tu dát Breaking, zbytek je na Doms.
Žijte!
Andy

Dream

30. října 2013 v 19:36 | Andy&Doms
Lidi,
kdyby tak šel nějak virtuálně vyjádřit obrovský dík!
Nápad na tuhle ffku měla Doms, původně měl děj probíhat jinak, než probíhá teď, ale očividně neumíme moc plánovat, protože ffku Braking the Rules jsme plánovaly snad do puntíčku a rozhodně se neujala tak, jako Be Happy, která se prostě sama vyvíjí a vyvíjí a vyvíjí a tuším, že ani my samy nevíme, jak se všechno ještě odvine (vždy si řeknem, jak to skončí, a pak to stejně změníme). Možná proto, že je tak spontální, jste ji tak ocenily. Myslím, že můžu říct i za Doms jedno velké
DÍKY!

Andy

You´re noboty ´til somebody loves you

25. října 2013 v 16:32 | Andy
Hey!
žijete? Já se snažím, ale vždy se najde něco (např. škola), co se mě snaží zabít. Teď jsou to události, které brzy nastanou (děsím se už teď). Jsem docela mimo, ze všeho. Nevím, kde mi hlava stojí a co mám dělat první.
No jo, poslední ročník, matůrita, výška a bla bla. Bože, já jsem tak ráda, že nemám kluka! Na odpověď, proč ho nemám, odpovídám jednoduše: prostě nemám čas na lásku. Jenže když nemám čas ANI na lásku, tak nemám čas vůbec na nic, u čeho člověk musí být kreativní, protože moje kreativita je trochu, no, nátlak jí nepomůže, asi tak. Proto co se týká mojí povídky, končím s ní na dobu neurčitou (pravděpodobně na furt, protože jakmile něco jednou přeruším, tak se k tomu nevrátím, na to jsem moc líná). Pardon všem, co ji četli. Ale Doms začala přidávat svou, takže myslím, že rozhodně nebudete ochuzeni.
Jenže já prostě nemůžu, jsem pod tlakem a když jsem pod tlakem, tak nemůžu psát. Včera jsme došly s Doms k jedné důležité scéně v Be Happy, ale já to stopla, protože jsem neměla páru, co psát. Prostě mám v hlavě jen finanční řízení podniku a obchodní společnosti, občas se tam nachomýtne něco typu - passé composé, present perfect nebo účetní závěrka u fyzických osob. Mimo! Přitom tyhle - většinou - ekonomické a účetní blafy nesnáším a rozhodně se to nechci učit dál (tady by se hodilo položit otázku, co dělám na ekonomické škole, já na to můžu odpovědět jednoduše - nevím).
No, nejvíc, na co se těším momentálně, je náš stužkovací večírek! Vymýšleli jsme téma. Jedna dívčina od nás prohlásila: Měli bychom to udělat na nějaké téma, ať to nevypadá, že se tam jdem jen ožrat. Spolužák na to: a nejdem snad? :D :D
Heh, no, já se ožírat nehodlám, ale jestli to do mě zase tak budou hustit jak na výletě, tak nevím jak se dotrckám domů nebo u koho na konec skončím (ne, nechci si to představovat, jsem slušná a zásadová dívka, žádné románky na jednu noc ani vyznávání lásky).
Tyhle akce asi budou to nejlepší. Přijde mi totiž, že s naší třídou jsme se nejvíc stmelili právě teď. Ti lidi mi tak budou chybět, ať už rypalistické kecy pana předsedy, tak záchvaty smíchu jednoho nejmenované osoby, která když se začne smát, začnete se smát i vy - ten smích je prostě, nevím :D.
Ale, abych to nějak usekla, slyšeli jste už tuhle píseň od Jamese? Pecka...

Andy

Andy perlí

7. října 2013 v 18:01 | Andy
Čauko,
jak se vede?
Já se mám dobře, prodloužila jsem si víkend o středu, čtvrtek a pátek, kdy jsem byla na školním výletě. Užila jsem si to, vážně, ale mám z toho ponaučení - už žádné pití. Poprvé jsem se tak opila, že jsem vyznávala lásku spolužákovi a na konce jsem s ním spala do rána. Ne, nic se nestalo - thanx god!
O to ani nejde, řekla jsem si - co se stalo v Pasohlávkách, zůstane v Pasohlávkách, ale někdo má neustálou potřebu mi tuto skutečnost (že jsem se ze slušné dívenky proměnila v jednu noc na velmi přítulnou a opilou dívenku) připomínat nemístnými poznámkami o těhotenství a tak podobně.
Nicméně, srdce jsem si vylila už do svého osobního deníčku, takže víc tu toho psát ani nebudu.
Nevím, jestli si toho někdo z vás všiml, ale na momentstime.blog.cz jsem vyhrála první místo v soutěži, kterou holky uspořádaly. Psala jsem ffku - s Liamem (překvapivě). Byla jsem z toho velmi překvapená, protože si myslím, že ta ffka zas tak dobrá nebyla, každopádně jsem za to dostala náramky s 1D a taky povídku, kterou si můžete přečíst tady.

A tady je diplomek s Harrym :)Konec proslovu
Bye
Andy

Oznam

1. října 2013 v 20:42 | Andy&Nika

ZÍTRA BUDE BE HAPPY, TEĎ UŽ JDU SPÁT, ABYCH MĚLA ENERGII NA PRAXI. :)

Doms

Nový člen rodiny

1. října 2013 v 18:01 | Doms
Všichni pozdravte Leu! :)
Článek o ničem, já se jen chtěla pochlubit :)
Doms

Ustálení přezdívky

25. září 2013 v 19:38 | Doms
Přiznám se, při psaní se mi zavírají oči a koutky se zíváním trhají. Ranní vstávání na praxi je moje noční můra.
Ale to podstatné, co jsem vám chtěla napsat.
Andy už se zmínila o mém zklamání, ve článků Sčítání návštěvníků, nebo tak nějak, ale já se stejně ještě připomenu. NA BLOGU JSME DVĚ! Já si hrozně vážím návštěvnosti, komentářů k příběhu a všeho okolo, ale občas mi přijde, že všechna chvála jde jen na ni. Bože, nic proti tomu, nebýt jí, není blog a nejspíš ani příběhy, protože, psát sama, díly by přibývaly s dvou ročním odstupem. Jenže jsem tak trochu otrava a chtěla bych něco málo i pro sebe - a bude mi stačit, když zaregistrujete, že tu je i nějaká druhá adminka (nápad na celo - menové info o mě nebyl moc dobrý nápad :D) je.
A pak poslední věc - už žádné kolísání mezi Nika/Doms - možná někdo nepochopil, že to je jedna a tatáž osoba, a proto se musím rozhodnout jen pro jedno, a tím je DOMS. Niku si nechám na doma, beztak mě tak neustále volají :).
Zdravím,
Doms

Sčítání návštěvníků

21. září 2013 v 20:33 | Andy
Ahojky!
Jak se máte?
U mě to celkem jde, ale škola mi začíná dávat záhul. Už je naplánovaných plno písemek a tak. Nejhorší je, že vůbec nevím, na co se mám soustředit dřív - jestli na maturitu nebo na přijímačky. No a já ani nevím, kam chci jít a co chci dělat. Taky mě děsí to, že všechno najednou končí - poslední rok s mou třídou. Jo, jsou tam lidi, ze kterých mi občas tečou nervy, ale kde ne, že? Po druhé straně je mám všechny ráda a bojím se, že si to pořádně neužiju - stužkovák, maturitní ples, maturitní večírek, školní výlet.
A to je teprve září - ách.
Ale přejdu raději k příjemnějším věcem. V poslední době poutá TopList mou pozornost víc než obvykle. To ta návštěvnost, je to senzační! Vážně jsme s Doms překvapené, že tady zavítá denně tolik lidí přestože je škola a většina z nás má starosti úplně někde jinde. Taky moc chceme poděkovat za komentáře k ffkám.
Jsme vážně v šoku, že je takový zájem zrovna o ffku Be Happy, crazy!
No a ještě poslední věc - pro toho, kdo to neví - NA BLOGU JSME ADMINKY DVĚ! Nikoli jen já. Nějaká holčina (teď si nevybavím jméno - pardon) nominovala naši ffku na fanfiction-stories.blog.cz, což nás sice moc potěšilo, ale napsala tam, že ffku píšu jen já, což není pravda. Všechny ffky na tomto blogu píšeme společně kromě Without freedom, což je jen moje tvorba. Je to u toho přímo napsané Autorky: Andy&Nika(Doms). Jen ten komentář pod ffku píše vždy jen jedna z nás, protože tu ffku nepřidáváme společně, ale máme to rozdělené, která přidává jakou.
Nedivím se, že ji to pak mrzelo.

Chtěla jsem napsat nějaký zajímavý článek, ale tohle není vůbec zajímavé, spíš jsou to jen moje kecy a žvásty, no pokusím se přidat něco, čím vás potěším. Možná ffku :)

Andy


Navstevnost za minuly tyden (9.9. 2013 - 15.9. 2013) je:
Pondeli: 106
Utery: 108
Streda: 267
Ctvrtek: 164
Patek: 187
Sobota: 177
Nedele: 157

Celkem: 1166 = Překvapený - Crazy! Děkujeme moc! Líbající

Praxe #2

10. září 2013 v 20:06 | Andy&Nika
Upřímně, byla to hrůza. Naložili na nás toho tolik a od nezkušených třeťáků čekali zázraky. No, světe div se, žádné se neděly.
Já osobně byla zaplavena prací, a jediné důležité z toho byla příprava infúze a aplikace fraxiparinu. Od šesti hodin, co jsem vystoupila z autobusu, jsem se posadila až v půl dvanácté, v šatně, když nám praxe skončila. A povinná dvacetiminutová přestávka? Bůh ví, kam se poděla. Možná nám ji šetří, a až se to naskupí, budeme mít jeden týden pokoj od praxe (haha, to určitě). A zítra nás to čeká celé od znovu, s úplně jinou učitelku. Když už jsme si zvykli na tuhle, vymění nám ji, proč ne. Jediný fakt, co mě tak nějak drží, je, že končíme už v půl jedenácté (ale pak se ještě vracíme do školy).
Díky, že možná čtete moje výlevy
Nika

Praxe

9. září 2013 v 20:00 | Andy&Nika

Jsem mrtvá, jdu spát. Další díl Be Happy bude snad zítra.

Nika

Hola hola, škola volá

1. září 2013 v 13:02 | Andy
Ahojte,
dneska začnu trochu nostalgicky. Příjde mi to jako včera, kdy jsem nastupovala na střední, no a teď jdu do posledního ročníku. Předemnou je maturita, výběr vysoké, přijímačky na vysokou (kterým se, tak nějak tajně doufám, vyhnu) a já nevím co ještě. Po jedné straně se do školy těším, protože konečně naběhne ten lehký stereotyp - ráno vstanu, jdu do školy, tam mám oběd, pak přijedu domů, něco málo se poučím, pak mám volno. Po druhé straně se netěším nejvíc na to proklaté vstávání, ranní běh na autobus, zácpy, běh do školy, plno testů a zkoušení, stres, nervy... bože fuj.
I když to mě ani tak nedeptá jako fakt, že v únoru (což je za 5 měsíců) si mám dát přihlášku na nějakou vysokou... no, ono je to dost času, ale ironie je, že já nemám tušení, kam půjdu a přemýšlím nad tím asi od deváté třidy... na nic jsem nepřišla, tak proč si mám myslet, že se to za těch pár měsíců změní? Upřímně, jsem zvědavá, kde na konec skončím, snad ne na pracáku. Tam jednou taky skončím to je mi jasný, ale nechcu tak brzo :D.
Ale, jak to bude s tou školou a školou Doms, která je teď o rok níž než já, nevím. Ffky máme připravené dopředu (většinu), takže se nemusíte bát, že by byl nějaký haitus nebo tak. Jen teď bude malá pauza s jednou ffkou, kterou jsme se rozhodly trochu pozměnit, protože se nám na konci zdála divná (překvapivě :D).
Jinak, překvapuje mě naše návštěvnost (a nejsem sama), pak taky jsem vás prosila, ať zakliknete, kdo čte mou ffku Without freedom, 11 lidí? Vážně, teda :-O. Škoda že jen 4 komenty - ale na co si stěžuju, jsem ráda aspoň za ně, vím že to není nějaký vodvaz ta ffka, tak aspoň něco. Jen jsem se teď trochu zasekla, takže nevím, jak to bude s pokračováním. Pár kapitol mám už napsaných, ale to se vypotřebuje rychle :D.
No uvidíme.
Konec nostalgického výlevu (na konci nebyl tak nostalgický, ne?).
Zdar a sílu v novém školním roce.
Andy

... bez názvu 2.

23. srpna 2013 v 19:07 | Andy
Čauko, jak se máme?
U mě to jde. Vlastně jsem nadšená, že jste napsali tolik komentářů k ffkám. Děláte mi radost, vážně! :)
Měla jsem domluvené dvě akce, ale z obou sešlo, tak jsem trochu nasraná, protože kamarádka mě vytáhla na jednu akci, o které jsem psala minule, chtěla tam zůstat až do rána a teď je z toho tejden nemocná. P.A.R.Á.D.A.
Dneska přidám zase něco, ale chtěla jsem se ozvat, ať víte, že žiju :)
Takže bye.
Andy

... bez názvu

20. srpna 2013 v 22:37 | Andy
Ty nadpisy mě fakt zabíjejí!
Proto se tohle jmenuje bez názvu.

Ale! Po dlouhé době se ozvývám, i když, podle ffek asi poznáte, že žijeme. Docela jste se překonaly s těmi komentářy, za což jsme moc rády, vážně! Osobně to na blogu sleduju pokaždé, co jsem na pc, jestli nějaký nepřibyl a hrozně ráda je čtu.
Je to trochu úchylné, ale co už.
Půjdete někdo na This is Us do kina? Dneska mají premiéru v Londýně, všem to hrozně slušelo, ale... jim to sluší pořád :D. Někdy je to až nespravedlivé.
Já na to do kina nepůjdu, nejdřív jsem si říkala, že bych třeba i šla, ale nemám s kým a kamarádka se rozhodně neobětuje.
Jinak, nějak jsem se zažrala do psaní Without freedom. Nejdřív jsem měla menší blok, ale už mám několik kapitol napsaných dopředu. Sama jsem v šoku, že jsem se tak rozjela. Každopádně, na blog to teď nepřidám, protože vy o to očividně nestojíte, když jste to tak málo okomentovali (rozhodně nechci urazit ty, co mi ten komentář napsali, moc si toho vážím).
Jen pamatujte, chcete nové díly? Tak si o ně napište, jestli o ně opravdu stojíte. Be Happy je napsané dopředu. Breaking the rules taky, kdyby byla lepší odezva z vaší strany, byly by tu každý den třeba díly i dva. No takhle to trvá... dýl.
Ale, mám hezkej večer, nebudem si ho kazit. Nezlobím se, jen konstatuju. I za to něco málo jsme moc vděčné, obě.
To nic nemění na tom, že mám další námět na ff. Ještě jsem se ale nerozhodla, jestli ji budeme psát s Doms spolu nebo já sama. Nechcete mi někdo poradit? :P (asi ne, co).
V sobotu jsem zažila menší party. Upřímně, byla jsem už na pár akcí, ale zatím jsem se domů nikdy nevrátila až za světla. Většinou to zabalím tak kolem těch dvou. Ale dostat se domů v šest? Sestra se divila, když jsem ještě ve tři odpoledne nevylízala z pokoje :D. No, já tam tak relaxovala v hlubokém spánku a pak mě napadl ten námět na ffku - pozn. miluju snění, nejvíc věcí mě u toho napadá.
Teď trochu odbočím, řekněte mi někdo, proč o nás stojí kluci, kteří se nám nelíbí a nestojí o nás ti, kteří se líbí nám. Vážně začínám být v depresi!
Radši konec proslovu.

Mějte se hezky!

Andy :)

Ach, další ffka bude o něm i kdyby nevím co! Ty jeho oči, on u mě prostě vede a můžem o tom s Wewčou polemizovat klidně do nekonečna!
Viděla jsem nějaké krátké video z té premiéry, jak dál hezkou pusu Perrie. Oni jsou spolu úžasní, nechápu, jak na ní může být někdo hnusný. Chápu, že asi nesedne každýmu a já taky nejsem vyznavačem jejího módního stylu, ale urážky typu: přiživuje se na jeho slávě, je hnusná... blá blá blá, to fakt není na místě. Myslím si, že ona je ten poslední člověk, který se potřebuje přiživovat na Zaynově slávě. Ona má lepší hlas než všichni One Direction dohromady a ukamenujte mě za to!!!!!!

Finally home!

12. srpna 2013 v 23:14 | Andy&Nika
K dnešku můžu říct jediné - KONEČNĚ DOMA!
Ze začátku prázdnin jsem si stěžovala, že furt sedím doma, teď se mi to vrátilo - vše nalinkované. Sestře jsem včera slíbila nákupy - jsem to ale hloupá. Vstávála jsem 'už' v půl dvanácté a pak jsme jely. Čtyři hodiny chození. Ale nemůžu si stěžovat, mám úžasnou kabelku do školy. Každopádně přijela jsem a hned balit akrylovky a štěstě. A vzhůru ke kamarádce malovat zeď. Naštěstí, ve chvíli, když jsem balila kabelku (ano, tu novou do školy :D), přišli pro mě Karol a Mikky, takže jsem je hned využila. Stejně jsem tam ztvrdli do teď. A to ve třech. Vážně jsem docela ráda, že jsem doma, ono ani stát na štaflích a mít ruce ve vzduchu, není sranda.
Mě "bohužel" nikdo na štaflích nefotil. Jak by jo, když jsem se každou chvíli nervovala. Mám totiž hrozný strach z vyšek, bojím se pomalu i stoupnout :D. Jinak si myslím, že růžičky vypadají jako přes šablonu, ale nejsou. Vše ručně kreslené :D.
A mimochodem, v prostoru mezi růžičkami jsou hodiny.
Ano, kamarádčina dcera, pro kterou jsme kreslili, je directionerka. Proto ten znak 1D.
Tady ještě není domalováno, chybí ještě jedna větvička... no a taky je to pěkně mázlé, ale co čekat od mého mobilu, co má do poloviny rozbitý displej. A taky je to pěkná prasárna... no co no.

Mimochodem, moc díky za komentáře!!

Photo Diary

11. srpna 2013 v 10:44 | Andy&Nika
Takže... myslím, že i když jsem si psala každý večer deník (normálně to nedělám, a stejně to je v podobě článku - chci mít vzpomínky a jak to vypadá, normální deníkové zápisky mi prostě nejdou :D), vás to stejně zajímat nebude. A proto sem spíš hodím nějaké fotky. I když, ty budou v podstatě taky hlavně pro mé účely.
Jestli tě to zajímá, *dramatická pauza* rozklikni celý článek.

Summer time

5. srpna 2013 v 22:07 | Andy
Ta horka, to je síla. Včera byla bouřka, bali jste se? Já jo, nemám bouřky ráda. Možná přes den - to mi nevadí, ale když to příjde v noci, myslím na všechny horory, které jsem ani neviděla a mám dost, abych se nepočůrala strachy.
Dneska jsem trávila celý den u bazénu. Když na žádnou dovču nejedeme, tak jsem ráda, že máme alespoň to, i když vytáhnout ho po deseti letech... to byl taky nápad.
Ale! Taky jsem vás chtěla informovat, že žiju a oznámit, že žádný díl ffky nepřibyde, dokud tam nebude alespoň 5 komentů. Ono je blbé si psát takhle podmínky, je mi už trapně fakt, ale pro sebe to nedělám, takže jo, budu otravovat... a jestli vás to sere, tak to nic nepište a nic se přidávat nebude. Přitom to nechápu - návštěvnost tu docela je (řekla bych, že asi největší za dobu, co tenhle blog existuje :D)
Tak se mějte krásně!


Já a moje kamarádka Míša s naší Paní Želvičkou :D

Balení

4. srpna 2013 v 21:25 | Andy&Nika
Tak, a je to za mnou.
Zítra se chystám pryč, musím kvůli tomu vstávat už v pět (:(), ale rozhodně mi to na náladě neubírá. Je to totiž první dovolená za tyhle prázdniny. A i když to je jen do pátku (nevím, jak vydržím bez ff Villain od Michell 8-)), užiju si to naplno.
Původně jsem si vzala menší kufr, no do toho se mi vešlo oblečení. Kabelka, boty... toho všeho bych se musela vzdát. Což samozřejmě nejde, a tak jsem sáhla po větším kufru. To už je mnohem lepší, vám povím.
Abych nezapomněla, pokud budete hodní a psát komentáře (což teď moc slunně nevypadá, u be happy ani u in love, ale uvidíme), můj příběh, tudíž Be Happy, bude přidávat Andy. Ještě jsem jí o tom nepsala, no myslím si, že jí je to stejně jasné. Ale stejně se zmíním. Pak ještě chci poprosit, jestli by nepočkala s přidáváním naší nové fan fiction Breaking The Rules (chceme každý díl doplnit několika fotkami nebo animacemi, a většinu mám u sebe já :)). Tak, a tohle je asi vše.
Uvidíme se v sobotu,
Nika.

My life is complete now

31. července 2013 v 15:37 | Andy&Nika
Už jste slyšeli o kapele Kingston? Jestli ne, můžu vřele doporučit. Mají dokonalé covery a naprosto zbožňuji jejich original When You're Lonely! Beze srandy. A co víc, udělali cover na best song ever, sooooo...
A proč ten nadpis? Protože si mě followly zpět! Teď už můžu s klidem umřít, bye :D

Svět jako houba

30. července 2013 v 15:38 | Andy
Čauky!
Jak se máte? Já tak nějak... normálně. Momentálně je škaredě, ale upřímně jsem za to teď ráda. Trochu se ochladilo a nejsme všichni tak unavení z toho vedra.

Co jsem vám ale chtěla říct, je... mám napsaných pár dílu ffky. Jmenuje se Zpět na zemi. Je o Zaynovi a je to takové trochu sci-fi. Docela jsem se překonala, když jsem to psala, ale nechci to tu dávat, kdyby o to nebyl zájem. Tak jestli byste chtěli, abych to tu přidala, tak napište :). Jinak, In love with you přidám až když bude u Be Happy alespoň pět komentářů... což znamená, že možná nikdy :D. Snažíme se to tu nějak rozjet, ale stejně to stojí za prd a proto mám pocit, že se vám ani ty příběhy nelíbí. Jestli nelíbí, napište to prosím někdo a já se alespoň nebudu divit. Samozřejmě to neplatí pro holky, které nám vždycky komentář napíšou!

Díky ;)

Andy

Hot Hot Hot

29. července 2013 v 13:23 | Andy
Tři slova - It´s not normal!!!
Jako holky, to je hrozné. Počasí se nám nějak zbláznilo a prý má přijít chladná fronta (na tři dny), a pak to má být zase takové skoro až do konce srpna. Heh, já mám na to čuch! Po deseti letech jsme vytáhli náš bazén :D. Každé léto o tom mluvíme, ale nikomu se to nechce čistit a starat se o to. Taťka by aji chtěl, ale vždycky pak máme vyhnité kolečko od trávy velké 3x3 metry, což moje maminka nesnáší - hezky řečeno.
Jenže teď jsme o tom mluvili, taťka najednou odešel a šup... prý: Alespoň změříme, jestli se nám to tu vejde :D. Tak jsme si ho precizně vyčistili, napustili vodou a včera se v něm váleli celý den, protože voda byla jak chcanky. A jak se najednou hodí, že?
Nicméně, teď si tam netroufám v pravé poledne jít, uhnat si nějakou rakovinu kůže, popřípadě úžeh... ne, o to nestojím.
Tématem týdne je Konspirační teorie - k tomu fakt nevím, co bych tak řekla. Ne, nechci k tomu nic říkat.
Pak taky jsem chtěla říct, že mě do hlavy udeřil nápad na ffku, kterou zkusím napsat sama. Nic si od toho neslibuju, myslím, že napíšu tak dvě stránky a pak to budem s Doms psát spolu. No za zkoušku nic nedám.
Dneska jsem byla v městě, řeknu, měšťákům vůbec nezávidím. V centru je to maras, ještě jak to sálá z toho asfaltu - děs, hrůza.
To je asi všechno, co vám chci říct. Jestli chcete Be Happy, musíte uhánět Doms, už jsem jí to řekla, ale ona vždycky řekne, že jo, no a pak jí to trvá tak dva dny :D :D. Ale nezlobte se na ni, určitě není jediná, komu se vaří mozek - i mně to občas chytá.
Pak už zbývá jen minimum dílů In love with you again no a pak - Breaking the Rules.
Ještě jedna poslední věc - nesnáším ty hvězdičky. Za Jonas éry to nikdo nepoužíval a normálně se psaly komentáře. Myslím, že je zruším. Ne myslím, já to udělám. Jsem ráda, když někdo dá hvězdičku - hrozně ráda, ale je to už pohodlnost. Jestli se vám ffka líbí, tak ji, prosím, okomentujte. Nemusíte psát sálodlouhé věty - stačí něco ve smyslu: Líbí se mi to, prosím další díl.
No a jestli se vám nelíbí, tak ji nekomentujte a my ji na základě toho ani nebudeme přidávat. Je to jednoduché. Holkám, které nám tu pravidelně píšou komentáře tu ffku pošleme ve wordu a je to. Né vážně, nedáváme to tu pro sebe. Chceme dělat radost vám.
Doufám teda, že když 13 lidí kliklo v anketě, kde se ptám, zda se těšíte na Breaking the Rules, ANO, tak doufám, že teda ty komentáře budou, jinak na to vážně kašleme.

Ale, užívejte prázdnin a moc se na sluníčku nepřipalte!

Andy

 
 

Reklama