Červenec 2013

Prázdniny 2013 'Pseudozayn'

19. července 2013 v 22:54 | Andy&Nika |  Talking
Když tak koukám, Andy docela často píše svůj 'deník'. Často chápej jako častěji, než já :).
A tak jsem si řekla, že proč něco taky nenapsat, i když se mi nic zajímavého vlastně neděje. Prázdniny jsou v plném proudu, jeden měsíc skoro za námi, a já ještě nic pořádného nezažila. Respektive, mám v plánu napsat vám o tom, jak jsem za tento měsíc potkala pseudoZayna. Vlastně dva pseudoZayny.
První se jmenoval Mike a byl to němec. Lámavou angličtinou mě prosil, jestli bych mu neskočila koupit cigarety (ne, nechtěl máčka :D). Jenže paní v trafice nebrala éčka (hloupá, hloupá paní -_-), a tak jsem mu dala jednu od sebe a společně jsme kouřili za Priorem. Co jsem mu rozumněla, má v Česku babičku a přijel jí navštívit. Ale nejsem si tím jistá. Jak už jsem říkala, naše angličtina byla při nejmenším zvláštní. On se už na začátku přiznal, že mu moc nejde, a já, když mám mluvit s hezkým klukem, nejde mi to ani česky, natož anglicky. Vlastně, většinou si ani nemůžu přijít na jméno. Bohužel, museli jsme se rozloučit a každý jít vlastní cestou. Vážně jsem ho chtěla poprosit o fotku, ale připadala jsem si trapně.
Druhý bydlí několik domů od nás. Vlastně tam ani nebydlí dlouho (dobře, minimálně rok to bude, ale já ho potkávám tak málo, že mi to ani nepřijde). Možná (určitě) se každý zdržujeme v jiné části města. Přiznám se, že nebýt Zayna samotného, nevšimla bych si toho. On totiž náš soused nosí neustále brýle - a když si je Zayn vzal na koncert, úplně mě to praštilo do obličeje.
No ale taky je možné, že jsem Zaynem tak posedlá, že si to jen namlouvám :D.
Nika

Best Song Ever&Made In The USA&First Time

17. července 2013 v 18:52 | Andy&Nika |  Talking
Asi to už ví každý, no stejně se zmíním. Dnes 'vyšel' best song ever od 1D (nevím, jak je možné, že už dnes - klidně mi to někdo objasněte). Každopádně, kdy mělo vijít first time nevím - ale už vyšlo. A klip od Demi měl vyjít dnes, takže to je tak, jak má být :).

1D - best song ever
JB - First time
DL - Made in the USA

1D - best song ever

16. července 2013 v 12:19 | Andy&Nika |  Videos
Taky se těšíte tak moc, jako já?
No, tu je jedna ukázka, která má sice jen 21 sec, no je boží a už tu část umím :D
A tady máme Nialla - ličení do klipu (ano, smála jsem se)

Be Happy - kapitola 5.

15. července 2013 v 20:33 | Andy&Nika |  ff - Be Happy
Andy je na vás moc hodná, nebýt jí, kdo ví, kdy by přibyl další díl :D.
Moc děkujeme za komentáře k předešlému dílu, snad to bude lepší a lepší :).

In love with you again 8.

12. července 2013 v 17:44 | Andy&Nika |  1D-In love with you again


Tak lidi, za chvíli bude konec tohoto utrpení :D. Ještě tři kapitoly ;)


Bez sociálky... na ho*no

11. července 2013 v 20:24 | Andy |  Talking
Já si prostě musím postěžovat!
Dělají nám koupelnu - máme jen jednu, takže je to krut, záchod v garáži a sprchování venku. Dneska byla kosa, tak jsem se sprchovala u babiřky, ale i tak... humus, hnus a ta pracovní morálka!
Dneska si přijeli pracanti až ve dvanáct - tak jako kde jsme? Chlapík slíbil, že tento týden budou všechny hrubé práce hotové, ale nevím, jak to chce stihnout, když je to všechno celé zdemolované... to možná budou zazdívat tu ďůru, kterou tam udělali až do půl noci.
No fuj, konec o koupelně.
Tentokrát jsem se vážně překonala. Já, lenivka obecná jsem si přestěhovala pokoj, oškrábala dvě stěny od červené barvy, nalíčila to na bílo a pak všechny čtyři stěny vymalovala na kávovou... ale holky, dělala jsem už kde co, ale nikdy, přísahám nikdy, jsem nebyla tak hrozně unavená jako po tom škrábání. Od devíti od rána do půl deváté vedle, ruky samý puchýř a to jsem měla teprve jednu stěnu! Ta druhá mě čekala na druhý den. Celkově jsem s tím vším skončila až dneska a to jsem to dělala od pondělí... upozorňuji - sama! Možná to tak někdo dělá běžně, ale u mě je to poprvé, co jsem se takhle pustila do akce - sama! Jo, většinou mi vždycky někdo s něčím pomáhá :D Protože jsem docela neschopný člověk a antitalent na všechno. No, práce šlechtí - mě vyšlechtila až až! Teď jsem se konečně vydrhla od barvy a všeho toho prachu, namazala se čokoládovým tělovým mlékem a za chvíli si hodlám spravit nehty. Asi se z toho tento další týden budu celý vzpamatovávat :D.
Ale radši konec řečí, tu je jedna fotka, abyste mi to věřily, dámy :D


Breaking The Rules*Trailer

10. července 2013 v 20:10 | Andy |  ff-Breaking The Rules
Tak jo, je to tu. Werča se ptala na trailer o kterém jsem se jednou zmínila u ní na blogu. Na základě toho jsem se rozhodla, že ho už zveřejním. Fan fiction samozřejmě budeme zveřejňovat na našem blogu a doufám (myslím, že můžu mluvit i za Doms), že se vám bude líbit. Já osobně jsem nadšená, ale nebudu nic prozrazovat, mrkněte se sami :).


Ed Sheeran - Impossible

9. července 2013 v 23:15 | Andy&Nika |  Videos
Ach, slyšíte to?
Ušní orgasmus (to jsem říkala i u Zaynovi výšky při ROCK ME).
No ale nemilujte to.
Need full version!
A taky mě pobavil jeden komentář pod videem:
if ed sheeran does a cover of your song... you'r fucked :D

Sweet Holidays

6. července 2013 v 17:09 | Andy |  Talking
Nevím proč mám chuť začínat všechny tyhle proslovy slovy: Ano, žiju!
Asi proto, že většinou něco napíšu po hroooozně dlouhé době. I když, tu je stejně takové mrtvo, že mi to příjde i trochu zbytečné. Top list nám ukazuje, že tu někdo chodí, ale krom dvou holek tu ty povídky nikoho nezajímají.
A nás to tak baví psát! :D Bože, tohle je za trest.
No ale o blogu se mi bavit nechce. Spíš jsem chtěla napsat nějaké noviny, hlavně pro sebe teda, až se rozhodnu si to po pár měsících zase přečíst.

Be Happy - kapitola 4.

6. července 2013 v 11:03 | Andy&Nika |  ff - Be Happy
A máme tu rande číslo 2. Já jen doufám, že se čekání vyplatilo, a že zanecháte o něco víc komentářů, než u přechozího dílu :). I když jsme moc vděčné za naše tři věrní čitatelky, je nad slunce jasné, že by nás potěšil každý komentář navíc.