Červenec 2013

Be Happy - kapitola 7.

31. července 2013 v 19:48 | Andy&Nika |  ff - Be Happy
Speciálně pro Michell, bez povolení od Andy :D.
Protože tvoje komentáře vždycky hrozně potěší :).

My life is complete now

31. července 2013 v 15:37 | Andy&Nika |  Talking
Už jste slyšeli o kapele Kingston? Jestli ne, můžu vřele doporučit. Mají dokonalé covery a naprosto zbožňuji jejich original When You're Lonely! Beze srandy. A co víc, udělali cover na best song ever, sooooo...
A proč ten nadpis? Protože si mě followly zpět! Teď už můžu s klidem umřít, bye :D

Svět jako houba

30. července 2013 v 15:38 | Andy |  Talking
Čauky!
Jak se máte? Já tak nějak... normálně. Momentálně je škaredě, ale upřímně jsem za to teď ráda. Trochu se ochladilo a nejsme všichni tak unavení z toho vedra.

Co jsem vám ale chtěla říct, je... mám napsaných pár dílu ffky. Jmenuje se Zpět na zemi. Je o Zaynovi a je to takové trochu sci-fi. Docela jsem se překonala, když jsem to psala, ale nechci to tu dávat, kdyby o to nebyl zájem. Tak jestli byste chtěli, abych to tu přidala, tak napište :). Jinak, In love with you přidám až když bude u Be Happy alespoň pět komentářů... což znamená, že možná nikdy :D. Snažíme se to tu nějak rozjet, ale stejně to stojí za prd a proto mám pocit, že se vám ani ty příběhy nelíbí. Jestli nelíbí, napište to prosím někdo a já se alespoň nebudu divit. Samozřejmě to neplatí pro holky, které nám vždycky komentář napíšou!

Díky ;)

Andy

Be Happy - kapitola 6.

29. července 2013 v 20:43 | Andy&Nika |  ff - Be Happy

Snad mě Doms nezabije, že jsem to tu dala za ni a doufám, že by to pořádně oceníte! :)


"Mám přece starostlivou matku, ne?" jízlivě jsem se usmála.
"Jenže ta s tebou není pořád." druhou rukou mi zvedl bradu, abych se na něj podívala.
"Fajn. Slibuju, že budu opatrná, stačí?" Sama sobě jsem připadala jako malé dítě, které trucuje. A co teprve jemu?
"Už kvůli sobě bys měla." kývnul a pak mi zmáčknul nos. Na chvíli jsem zapochybovala, jestli vůbec hledá přítelkyni. Podle jeho chování potřebuje spíš někoho, koho by mohl buzerovat.
"Pro dnešek toho bylo dost." odtáhla jsem se. Sama jsem si nasadila přilbu a čekala, až udělá to samé.

Hot Hot Hot

29. července 2013 v 13:23 | Andy |  Talking
Tři slova - It´s not normal!!!
Jako holky, to je hrozné. Počasí se nám nějak zbláznilo a prý má přijít chladná fronta (na tři dny), a pak to má být zase takové skoro až do konce srpna. Heh, já mám na to čuch! Po deseti letech jsme vytáhli náš bazén :D. Každé léto o tom mluvíme, ale nikomu se to nechce čistit a starat se o to. Taťka by aji chtěl, ale vždycky pak máme vyhnité kolečko od trávy velké 3x3 metry, což moje maminka nesnáší - hezky řečeno.
Jenže teď jsme o tom mluvili, taťka najednou odešel a šup... prý: Alespoň změříme, jestli se nám to tu vejde :D. Tak jsme si ho precizně vyčistili, napustili vodou a včera se v něm váleli celý den, protože voda byla jak chcanky. A jak se najednou hodí, že?
Nicméně, teď si tam netroufám v pravé poledne jít, uhnat si nějakou rakovinu kůže, popřípadě úžeh... ne, o to nestojím.
Tématem týdne je Konspirační teorie - k tomu fakt nevím, co bych tak řekla. Ne, nechci k tomu nic říkat.
Pak taky jsem chtěla říct, že mě do hlavy udeřil nápad na ffku, kterou zkusím napsat sama. Nic si od toho neslibuju, myslím, že napíšu tak dvě stránky a pak to budem s Doms psát spolu. No za zkoušku nic nedám.
Dneska jsem byla v městě, řeknu, měšťákům vůbec nezávidím. V centru je to maras, ještě jak to sálá z toho asfaltu - děs, hrůza.
To je asi všechno, co vám chci říct. Jestli chcete Be Happy, musíte uhánět Doms, už jsem jí to řekla, ale ona vždycky řekne, že jo, no a pak jí to trvá tak dva dny :D :D. Ale nezlobte se na ni, určitě není jediná, komu se vaří mozek - i mně to občas chytá.
Pak už zbývá jen minimum dílů In love with you again no a pak - Breaking the Rules.
Ještě jedna poslední věc - nesnáším ty hvězdičky. Za Jonas éry to nikdo nepoužíval a normálně se psaly komentáře. Myslím, že je zruším. Ne myslím, já to udělám. Jsem ráda, když někdo dá hvězdičku - hrozně ráda, ale je to už pohodlnost. Jestli se vám ffka líbí, tak ji, prosím, okomentujte. Nemusíte psát sálodlouhé věty - stačí něco ve smyslu: Líbí se mi to, prosím další díl.
No a jestli se vám nelíbí, tak ji nekomentujte a my ji na základě toho ani nebudeme přidávat. Je to jednoduché. Holkám, které nám tu pravidelně píšou komentáře tu ffku pošleme ve wordu a je to. Né vážně, nedáváme to tu pro sebe. Chceme dělat radost vám.
Doufám teda, že když 13 lidí kliklo v anketě, kde se ptám, zda se těšíte na Breaking the Rules, ANO, tak doufám, že teda ty komentáře budou, jinak na to vážně kašleme.

Ale, užívejte prázdnin a moc se na sluníčku nepřipalte!

Andy


Ochutnávka Breaking the Rules

25. července 2013 v 12:20 | Andy&Nika |  ff-Breaking The Rules

"Jenže boybandy jsou dneska všude. Vy potřebujete perlu…"
"A tou je Ailee." všechny pohledy se stočily ke mně.
*
Jasně že si chci plnit svůj sen, jenže měl být jen můj. Neplánovala jsem to sdílet s nějakýma klukama, které ani neznám.
Všechno se seběhlo hrozně rychle. Tři z nich řekli ano okamžitě.
Ani nevím jejich jména.
Jako čtvrtý byl Liam. Nakonec kluk s tmavší pletí. Už se čekalo jen na mě. Kdo jsem, abych jim mohla kazit jejich sny, naděje?
*
O tři roky později


Mlčela jsem a poslouchala jen náš dech. Mohlo uběhnout několik minut, než se to stalo. Oči mi zaslzely a já to už nezastavila.
"Už nemůžu." semkla jsem víčka k sobě. Ihned mě sevřel v objetí. Pro mě to fungovalo jako nějaký spouštěč pro další slzy. Chvíli jsem sice váhala, ale nakonec jsem se k němu přimkla a několika slanými kapkami mu smáčela triko.
"To nejsem já, mění mě a ovládají." hlas se mi třásl. Mezi prsty jsem semkla kousek bavlněného Adidas trička a ramena stáhla k sobě. Moc dobře jsem si uvědomovala, jak otevřená a zároveň zranitelná teď jsem.

"To nás všechny,"vzdychl.

Dovolená snů - Thajsko

23. července 2013 v 20:39 | Andy |  Dovolená snů
Tak,
rozhodla jsem se nějak se zabavit po večerech a založila jsem novou rubriku s názvem - Dovolená snů. Teď zrovna prožíváme krásné slunečné dny a většina z nás je tráví v bazénu, opalováním či výletama. Jini z ná podctivě makají.
To je důvod tohoto článku - chci navnadit lehce sebe i vás! Tak si užijte várku krásných obrázků z prosluněného Thajska.


In love with you again 9.

22. července 2013 v 21:28 | Andy&Nika |  1D-In love with you again

Tak je to teda tu. Super dlouhý díl :D
No, obě jsme se s Doms shodly, že tahle ffka se nám nepovedla. První řada - In love with you - byla super, ale tohle stojí za nic. Je to takové urychlené, ten začátek a pak je taky urychlený ten konec. Vůbec to není promyšlené... no až tahle ffka skončí, tak začneme přidávat Breaking the Rules. Doufám, že se vám bude líbit, protože je to dlouho, co jsem naposledy byla takhle spokojená s naší ffkou. Ale samochvála smrdí :D
Užijte si to :) A za koment budem rády.Best song ever

22. července 2013 v 20:16 | Andy |  Talking
Vsadím se, že blog.cz je teď zahlcený těmito nadpisy a články o novém videoklipu One Direction. Ano, musím se poslušně přidat do davu :D.
Ale vždyď oni to mají zaslouženě, protože ten klip je fakt super a myslím, že nemálo lidí se na něm upřímně zasměje a u toho si poslechne celkem fajn hudbu.

Co mě ale zarazilo je tahle facebooková stránka → One Direction je skupina pro teplouše a pětileté holčičky - toto je Odboj

Hele, lidi, já nejsem zas taková fans, abych se za ně někde rvala jo (nebijte mě prosím) a respektuju každého názor. Ať si myslí kdo chce co chce - že jsou teplí, že neumí zpívat a takové. Je to každého věc, ale proč proboha musí takhle veřejně publikovat své názory? Mně se taky nelíbí skupina Kiss, protože mi příjde ujeté, jak se malujou a kdo ví co ještě... ale mám snad někde billboard - NESNÁŠÍM KISSÁKY? Tohle přece nemá nikdo za potřebí (i když očividně tady jo). Není to jen o haterech co nesnáší One Direction, ale jsou tu jiní lidi a jiné skupiny, zpěváci a zpěvačky, kteří jsou uráženi lidmi. Většinou, když se mi někdo nelíbí, tak ho ignoruju a neposlouchám. Když se s někým baví a příjde na to řeč, řeknu: "Jo, nelíbí se mi." ale tohle mi příjde už přehnané.
Holčina tam psala sálodlouhý článek o Directionerkách a já nevím co ještě... nedalo mi to a napsala jsem tam :D A Doms tam taky napsala. Nenapsala jsem jí nic hnusného, jen jsem napsala něco podobného, co tady vám. A co mi ona napsala?

Ignorovala jsem skoro rok ale už to nezvládám,je toho už moc..přemnožilo se to /Lintu

No, odepsala jsem: Takže když se mi nelíbí Simple Plan a lidem kolem mě jo, tak to mám považovat za zamoření?

Eh no, nevím. Jsem docela zmatená. Když mi na to pak jeden kluk napsal, že raději budou pičovat přes internet, než se utkávat ve rvačce s příznivci One Direction. (slušně řečeno)

Na to jsem napsala tohle (ve zkratce): Jsem taky hater, hater haterů.
Tak jsem z toho trochu zmatená a nevím co si mám myslet, ale radši už to neřeším. Jen to prostě nechápu.


Byť ta píseň unikla už dřív, přiznám se, že jsem si ji nepustila a počkala si až na to video, protože si to pak víc užiju... no a nezklamalo to ;). Myslím že v budoucnu by mohli natočit nějaký film (teď nemyslím něco na způsob This is Us). Myslím, že fans by se mohli zbláznit a já bych asi byla mezi nima... i když se těším i na This Is Us, protože takové filmy na mě vždycky zanechají dojem. Něco jako u Never Say Never a Justina. Jeho jsem nikdy nějak nežrala a abych byla upřímná, ani jsem si o něm nic hezkého nemyslela, jenže pak, po tom filmu jsem změnila názor.

Ale dost o tom, radši :D.

P.s.: nevím, jestli mám přidat In love with you again, když to tak málo lidí komentuje... to samé u Be Happy. Je mi to docela líto :/. No uvidím.

One Direction "More Than This" Live on SiriusXM

20. července 2013 v 16:36 | Andy&Nika |  Videos
Myslím, že jsem se zamilovala. Znovu, a ještě víc.