Květen 2013

In love with you again 5.

31. května 2013 v 12:01 | Andy&Nika |  1D-In love with you again

Název: In love with you again
Kapitola: 5.
Autor/ři: Andy&Nika


A sežerte nás za živa!

30. května 2013 v 14:46 | Andy&Nika |  Talking
Zdravím všechny,

udělaly jsme menší úpravy. Oddělily jsme ffky Jonas Brothers od One Direction. Nastává otázka, proč? Jednoduché. Ffky s JB už nepíšeme. Máme nějaké napsané a ještě nezveřejněné, ale ta korekce je hrozná. Mimochodem, chci poděkovat holčině, která nám jednu ffku opravila, moc si toho cením. Rozhodla jsem se, že ji sem do konce tohoto týdne dám. Bude opět na ulozto.cz, proč? Nejdřív jsem uvažovala, že ji budeme zveřejňovat, ale příjde mi to, že už to stejně nikdo nechce, tak proč se tím trápit.
Netuším, kdo to byl, ale tuším, že smizuzi, která se tu (dávno) rozčilovala že blogy Jonas Brothers se mění na blogy o One Direction. Tehdy jsem psala, že my se na nic neměníme, ale teď to přiznávám. Už jsme se změnili.
Nebylo to vyloženě plánované, přišlo to samo. Nejprve jsme zkusily napsat jednu ffku a bylo to zas něco jiného než psát o JB. Prostě změna!


Nebudu mluvit za Doms, já to mám stejně. Baví mě psát a číst ty ffky, ale bláznivě je nemiluju, to zas ne. Tak jsem to neměla ani s Jonasama. Občas si poslechnu jejich písničku, ale to je tak všechno. Hezcí kluci, jo, to jsou, dala bych si říct? Tak určitě, ale to ještě neznamená, že jsem do nich totálně poblázněná.

Jen uvádím věci na pravou míru. A navíc, je to náš blog a my si tu budem dělat co chcem. Zní to možná namyšleně, ale je to pravda a nikoho nenutíme, aby tu nadále chodil.

Každý se zařídí podle svého ;)

Pozdravy z Dublinu

Andy

Fan Fiction One Direction

30. května 2013 v 14:22 | Andy&Nika |  Fan FictionHarry Styles | 13 kapitol | Dokončená
Andy&Nika

"Za dva týdny se přece nedokážu zamilovat."
Co když je ale opak pravdou? Kate jede na letní tábor, tábor, kde si mnoho dívek splní své sny - potkají se se svými idoly - One Direction. Dnes snad není nikdo, kdo by je neznal, ale i přesto se Kate neřadí mezi davy milujících fanoušku... nebo snad ano? Ale co když jí cestu skříží okouzlující Harry Styles? Opravdu se za těch pár týdnů nezamiluje??
Harry Styles | dokončená
Andy&Nika

"Londýn, město snů."
Uběhla už taková doba, co se cesty Kate a Harryho rozešly. Ale co když to osud chce jinak a oni se znovu setkají? Život jim nadělí ještě mnoho překážek, než budou moci být opravdu spolu.
Zayn Malik | rozepsaná
Andy&Nika

"Protiklady se přitajují"
Jak velká je to pravda poznají Annie a Zayn na vlastní kůži. Jenže nic není tak dokonalé, jak se na první pohled zdá. Pravda vždy vyjde na světlo. Každá lež má své následky. A někdy to vypadá, že odpoustit je nemožné.
Dokáží se přenést přes to, co jim život přichystal? Najdou v sobě dostatek odhodlání?
Zayn Malik a Harry Styles | rozepsaná
Andy&Nika

They were six, they wanted to have a fame but the time is changed.
Ailee miluje zpěv stejně, jako pětice dalších kluků. A tak je osud svede dohromady. Paparazzi, červený koberec, nádherné šaty a boty, sen se stává skutečností, ale nic není takové, jak to na první pohled vypadá. Pod slupkou toho byznysu není žádný raj. Tam se bojuje.
Harry Styles | rozepsaná
Andy

"Tady není demokracie. Tady je monarchie v čele s mým vlastním otcem."
Je muslimka a do doby, než poznala kudrnatého chlapce, neměla naději. Bylo jí líp předtím? Ve svých sedmnácti je normální, že má své sny a co teprve, když jí Harry otevře bránu do světa, o kterém neměla ani tušení. Devon stojí na pokraji propasti. Její otec si nárokuje právo na její život, ale ona touží po něčem víc. Je to něco víc právě Harry?

In love with you again 4.

29. května 2013 v 21:10 | Andy&Nika |  1D-In love with you again


4. kapitola

Be Happy - kapitola 1.

28. května 2013 v 17:49 | Andy&Nika |  ff - Be Happy
Název : Be Happy
Kapitila : 1.
Autor/ři : Andy&Nika

Zůstávám tu - na dobu neurčitou

26. května 2013 v 21:42 | Andy |  Talking
Tak se vám hlásím, abyste věděli, že ještě žiju =).
Tentokrát jsme měli krásný víkend. 17 stupňů a obloha bez mráčků. Bohužel, asi jsem si spálila obličej :D.
Ale od začátku.
Chodila jsem teď týden do práce. Je to děsnej vopruz. Od 9 do 5, nejen že prachy žádné, ale ani práce žádná. Jen tam sedím a koukám do blba. Když se zeptám: Have you got a work for me? Odpověď zní: Not this moment :D. Pak mi Ross - co tam se mnou sedí řekl: If Richie (chef) comes, just pretend that you are busy. To je snad horší, než kdybych měla co dělat.
Navíc mají někteří šílenou výslovnost. Paulovi - tomu vůbec nerozumím. Řekne počáteční písmeno a pak ten zbytek doslova polkne! To je za trest tohle to.
Takže týden celý zadrbaný. Navíc jsem se od Rosse nakazila a jsem nemocná, tak se nademnou v pátek smilovali a pustili mě už před oběděm. Naštěstí jsem to vyležela a stihla si užít tento víkend a někam vyraziti mimo city center.
Včera jsme byli v Bray, úžasné to bylo, nějaké skaliska a pláž. Ani moc nefoukalo, i když tu fučí snad všude!
Dnes jsme jeli na zámek v Malahide. Docela hezký hrad, ale malý, tak jsme přijeli brzo zpět a šli nakupovat do Penneys (šíleně levný obchod). Zlikvidovala jsem tenisky, tak jsem si byla koupit nové.
Přes týden jen plánujem Wax Museum a pak v pátek nějaké nákupy. Na sobotu se psychicky připravuju už teď, protože kamarádka chce jet do Mullingaru. Prý je tam nějaký Belbeder House and Gardens, tak nevím. Bude těžké se tam dostat, protože přímo tam nic nejede a jízdenka nám platí jen do nějaké určité části a pak si musíme koupit. No bude to vzrůšo :D.
Jinak, totálně čumím. Koukala jsem do trafiky na časáky a všude jsou obálky s One Direction. Zdá se mi to, nebo jsou tu fakt tak populární? Na O´Conelle bridge dokonce prodává nějaký chlapík jejich obří plakáty :D.
Zítra se mi vůbec nechce do práce a těším se už na víkend. Mějte se krásně a užívejte ;)
Andy

P.S.: Tady je pár nějakých fotek, kdyby se někdo chtěl mrknout. ↓

In love with you again 3.

24. května 2013 v 18:41 | Andy&Nika |  1D-In love with you again
Tak ti, co to čtou se dočkali :) Snad se bude líbit a pardon, že to tak trvalo, ale dokopat se tu k něčemu je za trest..


3. kapitola

Život je krásný

22. května 2013 v 15:38 | Andy&Nika |  Talking
... když Vám po téměř dvou měsících zapnou internet :). Bylo to také celé porouchané, ale to není důležité (nechci to tu rozebírat). Vše to bylo v podstatě jedno velké nedorozumnění. Ale co je důležité? Vše už jde!
Internet nám vypli 1.4. - na Velikonoce a zároveň na Apríl. A moje první reakce? No... nebyla nejklidnější :).
Celou tu dobu jsem byla odkázána na volné hodiny a wifi ve škole. Dobře, unávám, že David občas taky svolil a půjčil mi svůj přenosný. Jenže to nebylo ono. Dělala jsem hlavně věci do školy (a že jich najednou nebylo málo). Vsadím se, že kdyby nám internet šel, tak tolik práce nemáme. Ale nevadí. Konečně si můžu v klidu vše projet a jako bonus - dostala jsem úplně nový notebook od babičky :).
A co z toho plyne? Blog by mohl být opět aktivní... Mohl. Neříkám, že si sem každý den sednu na hodiny a bude přidávat a přidávat... Ale taky by to nemuselo úplně stát. I když je fakt, že Andy sem přidávala a celkově se to tu nějak rozjelo (hlavně co se týče komentářů k ff). Což mi připomíná - děkujeme :)).
Uhm, fajn, končím :D. Už si tu sama se sebou povídám dost dlouho.
Doms.

Dublin, I love you!

16. května 2013 v 17:38 | Andy |  Talking
Děcka, tak jsem tu. Od soboty procházím ulice Dublinu a objevuju všechno neobjevené :D:
Ne, teď vážně. Je to skvělé.
Ale od začátku.
Cesta byla dlouhá. Z Hranic n. Moravě do Prahy - 3 hodiny. Kufr vážil skoro 20 kg + příruční taška 7 kg a teď to všechno tahejte. Byť vám v RegioJetu pomůžou, je tam v kupé tak málo místa, že si to můžete nechat maximálně tak u noh a pak už se tam člověk nepohne, neboť vyzdvihnout již zmíněných dvacet kilogramů nahoru nad sedačku je pro mě vskutku výkon, když nejsem Rambo ani Rocky (jaká škoda).
Naše škola nás tak miluje, že nám zapomněla koupit lístek na autobus, abychom se dostaly v Praze na letiště. Mezi námi děvčaty jsme doufali, že alespoň letenku nám koupili.
Z Hlaváku na letiště je to kousek. Co je to pro mě kousek? 10 minut. Né půl hodiny, tolik mi trvá cesta ze školy domů! Ale teprv pak začly nervy. V minulosti jsem už letěla, ale při vzletu a přistání jsem nechala žaludek někde neznámo kde - netuším proč. Všechno pití jsme museli vyhodit, takže jsem sebou ani nic neměla, hlava mě bolela a než jsme dojeli k naší rodině, trvalo to přes hodinu - paráda.
Ale, všechno to tak černé nebylo. Naše rodina je super. Bydlíme v malé řadovce (ještě s jednou holkou). Rachel a David mají dvě malé děti a jsou strašně hodní na nás. Rachel mluví dost rychle, celkem maso jí rozumět, ale Davit (který vypadá podobně jako doktor Hanák v ordinaci v růžové zahradě) mluví moc hezky. První týden teď chodíme do školy a pak tři týdny do práce.
Škola je zatím ouká, náš učitel Owen je strašně vtipný. Ve skupině máme pár číňanů, ale s nima když se člověk baví, tak si tu větu musí nechat nejmíň dvakrát zopakovat, jinak bez šance :D. Jinak už se těším na práci a jsem docela zvědavá.
Stihli jsme zatím projít Trinity College, The Tepmle Street - přímo na proti Temple Baru chodíme na oběd na pizzu. Pak jsme byli v Penneys :D strašně levný obchod s hadrama. Úplně jiná móda než u nás, daleko popředu a za lepší peníz. Grafton Street - hlavní třída - tam máme i školu, hned vedle je McDonalds, takže hlady neumíráme. Ta škola mě celkově fascinuje, protože tam jsou snad všichni. Číňani, Francouzi, Arabové, Indové a já nevím kdo ještě. Ženy ze Saudcké Arabie jsou zahalené že jim jdou jen oči vidět :D.
Taky jsme stihli navštívit St. Stephen Green, tam je to strašně nádherné. Pak Dalkey - vlakem s učitelkou, měl to být nějaký hrad, ale byl to fakt jen hráděk, no zalezli jsme tam do čtvrti, kde asi bydleli nějací velmi bohatí lidi, samé vily s příjezdovýma cestama, husté. No a včera jsme prostě sedli na vlak a dojeli do konečné Howth, naprosto krásná příroda, přístav a moře :).
Na seznamu mám ještě Pheonix Green, St. Patrics Cathedral a další. Ještě pořád mám víc jak tři týdny, tak snad vše stihnem.
Jinak pardon, že jsem nenapsala, ale moc se mi nechce, až dneska jsem si udělala takové volný den.
Byli jste někdy v Irsku nebo Anglii? Jestli ne a představujete si, jak tam budete jednou žit, tak doporučuji tam nejdřív pobýt pár dní a pak soudit. Je to tu sice nádherné, má to svoje kouzlo, ale to počasí mě deprimuje jak cip :D. Prší tři minuty, vytáhnete deštník a ono přestane. Pořád a neustále strašně studený vítr. Nejde tu mít hezké vlasy, prostě ne! Navíc, nevím kolik je tu stupňů, ale já jsem navlečená jak lední medvěd do mikiny a bundy a lidi tu chodí s holýma nohama! Not normal.
Pozn. Nevím, jestli bych tu chtěla žít napořád. Nějaký čas možná jo, ale napořád... nevím.

In love with you again 2.

9. května 2013 v 18:08 | Andy&Nika |  1D-In love with you again
Další díl, ať se líbí. Už nám přišli pokyny, kde budeme bydlet. Všichni tam mají něco o té rodině, jen já ne. Bomba no. Ostatní mají Dublin 8, Dublin 6 a také a my? Nic takového, bydlíme úplně někde v řiti :D ale dobré no. V sobotu, nemám vytáhlý ani kufr, i když bych asi měla začít. Ale radši... pomlčím :D.