Duben 2013

Keep calm

30. dubna 2013 v 17:37 | Andy |  Talking
Zdravím lidi, jak se vede?

U mě pořád stejně. Akorát - nic mě nebaví. Blogování mě nebaví, škola mě nebaví, zkrátka a prostě... nejradši bych se jen válela. A člověk by si řekl, že to sluníčko vás krásně nabije energii, no u mě skutek utek.
Už za týden a něco odjíždím. Asi bych měla začít panikařit a nebo si alespoň sehnat nějaké věci, ale nechce se mi (překvapivě), takže na to seru.
Ještě, že je zítra státní svátek a v pátek máme ředitelské volno. Tento týden jen tři dny ve škole... celkem morda :D.
Jinak, musím se vám svěřit. Už mě nebaví pořád někoho přesvěčovat o svých kvalitách. Ve francouzštině mám samé jedničky jen dvě blbé dvojky... ale já budu muset dostat teď z pololetky jedničku, ať ho přesvěčím, že jsem jedničkářka! Bože, ať si nasere. Někdy si říkám, že tam do té hodiny ani chodit nemusím. Francouzsky na nás vůbec nemluví a pořádně ani nic v té hodině neuděláme. Pak jsme ve skluzu a on nám dává úkoly na doma. Furt jen dělám francouzštinu a začíná mi to lést na nervy. Dřív to bylo lepší. Sice mě to nebavilo, ale chtěla jsem dobrou známku, tak jsem prostě zatla zuby a udělala to. Jenže teď je to táááák nemožně otravné!
Pak taky "miluji" našeho třídního, kterého máme na UCE a EKO. V UCE jsme rozdělení do dvou skupin. Té druhé prý říkal, že budeme asi něco psát, ale neřekl co a neřekl kdy. Nám, první skupině neřekl vůbec nic. V pondělí jsme měli psát z EKA, přišel a prý že to nemá připravené, tak že si to dáme zítra (v úterý) a že se zrovna domluvíme na tom UCE. Prý "Na to účto jsme se domlouvali dneska nebo zítra?", naše skupina samozřejmě nic neví. Tak nám to fiknul narovinu s tím ekem. Sem myslela, že ho rozškubu! Prý "Nedá se nic dělat!". Tak on si nepřipraví ani blbé písemky na EKO, přeloží nám to, pak nás obviňí, že jsme zatajili písemku z účetnictví a ještě bude nasraný! Twl, měla sem chuť se zvednout a odejít pryč. Ti učitelé jsou jak natvrdlí někdy, jako by nám to dělali prostě naschvál nebo já nevím. A ještě taková blbá otázka: "Tak si to UCE můžete napsat dneska.", jo určitě jsme na to všichni byli připravení, když nám o té písemce ani neřekl. Navíc to měl být opakovací příklad z celé kapitoly, kterou jsme probírali několik měsíců.
Vychcaná 3.A! V pondělí zapoměl ty písemky do UCE na stole, takže aspoň jsme věděli, co tam bude :D. (trochu se stydím no, ale když si to vyplňovala i největší šprtka z naší třídy, tak sem si řekla, že mrknout se na to taky nijak neuškodí).
No a tak jsme se dotali k dnešnímu dnu, kdy jsme psali nějaké tři testy - užila jsem si to!

Toď konec mého proslovu - potřebovala jsem se trochu vykecat, i když tady stejně chodí minimum lidí. Ffky si tu zveřejňuji pro sebe, ale co už. Mě je to fuk. Nejdřív jsem si myslela, že je to dobrá fan fiction, konečně něco pořádnýho, co jsme napsaly, ale asi jsem se zmýlila.
Tohle už je stejně předposlední díl. Pak bude poslední a pak nevím... třeba to tu celé zrušíme a bude nám fajn. Žádná povinnost sem něco dávat pro dva lidi (promiňte holky, které jste to okomentovaly).

Zdar a sílu

Andy

In love with you 12.

29. dubna 2013 v 20:18 | Andy&Nika |  1D-In love with you

Další díl, kdo má zájem, může sledovat na onedirection-ff další díl Mine. Už jsem ho poslala, tak by ho měli do pár dnů zveřejnit.Čas běží

20. dubna 2013 v 21:29 | Andy&Nika
A běží nemožně rychle. Ani ne za měsíc budu sedět v letadle a měsíc budu někde... hrozně daleko. Je to šílený :)
Těším se. Už nám přišly nějaké pokyny a teprve když jsem je četla, trochu jsem se zalekla. Po tejdnu odletí učitelka zpátky do ČR a my... my tam budeme sami! Je to trochu šílený no.
Ale když už jsem u toho, chtěla jsem i nějakou brigádu mimo ČR na prázdniny. No mám problém, a to, že nechci jet sama. To bych ale nemohla mít kámoše jaké mám. Sliby chyby - skutek utek.
Co se týká k ffky - bude až bude. Teď se mi nechce :)
Mějte se hezky, užívejte víkendu.


Romeo and Juliet

13. dubna 2013 v 18:10 | Andy |  Videos

Douglas Booth, hrál s Miley v LOL a hraje i v tomhle.
Ten příběh zná snad každej, štve mě, že to zle dopadne, ale ten trailer - krásný. :)

Mine na onedirection-ff

12. dubna 2013 v 19:47 | Andy |  Talking
Zdravím děvčátka!
Ode dneška jsem oficiálně dospělá! 18, tyjo stárnu! :D
Teď vážně. Budu upřímná, že věk pro mě nic moc není. Od patnácti si příjdu pořád stejná. Střední mi možná pomohla trochu dospět, hlavně znalostně a taky co se zkušeností týče. Jsem trochu více "otrkaná". No nicméně, rodiče mi říkají, že pořád mám tu svou pěšinku na boku a vypadám, jako malá holčička. Asi je to jen úhel pohledu.
Dneska jsem to lehce oslavila s našima. Dostala jsem osmnáct růží, to jsem si vždy přála! Pak poukaz do parfumerky (můj milovaný Versace mi už došel) a peníze na tetování. Chci si nechat i druhé. Jedno už mám tak do sbírky.
Jediné, co mě na tom věku těší je, že si můžu konečně sama dojít k doktorce! :D To je radost. (vytočlo mě, když jsem si jela ke kožní pro blbou mast na beďáry a ona mi řekla, že mi není osmnáct, musela jsem volat mamce jak debil, ta tam se mnou těch pět minut pobyla a to bylo všechno)
Co se nadpisu týká - konečně nám zveřejnili další díl Mine. Takže přečíst si můžete tu.
Díky Werči za komenty k ffce. Určitě ji doveřejníme, to se nemusíš bát. Těžko říct, jestli ale zveřejníme něco dalšího.

In love with you 9.

10. dubna 2013 v 20:01 | Andy&Nika |  1D-In love with you

Už jsme poslali další díl Mine na onedirection-ff, ale ještě to nezveřejnili :) Až tak udělají, dám vědět.


Mine

8. dubna 2013 v 18:27 | Andy&Nika |  Talking
Tak co nového?
U mě nic. Doms stále nejde net, už máme nejspíš obě absťák ze psaní :D. Mám toho ale teď hodně do té školy :(
Pardon, že nepřidávám ffku, nezlob se Werčo, ale jediný komentář od tebe? To asi nemá cenu, já nevím no. Musím si to ještě rozmyslet, jestli přidám.
Víc snad ani říct nechci, tak se mějte :)


Tak vás chci pouze informovat o dalším díle Mine na onedirection-ff.

In love with you 8.

6. dubna 2013 v 20:05 | Andy&Nika |  1D-In love with you


Díky za minulé komentáře, jen prosím všechny, co nepíšou komenty k ffce, ať píšou do jiného článku. Díky :)