Březen 2013

Počasíčko naše milé

31. března 2013 v 17:15 | Andy |  Talking
Upřímně, někdy si připadám jako magor. To počasí už vážně neví, co chce! Raž 12 stupňů, kožená bundička, sluneční brýle... no a teď? Sníh přišel tak rychle, že absolutně nikde není nic ohrnutého. U nás traktory už i pluhy sundaly, takže čím to ohrnovat? Lopatami? Sranda no. Šla jsem od babi domů nějakých 15 minut a byla ze mě doslovně sněhová koule a po HLAVNÍ silnici jsem se bořila v dvaceti cenťácích sněhu. Chodník vypadall, jako že tam ani není, takže jsem šla tam, kde alespoň byl jeden pruh od auta vyjetý.
Ale k novinkám.
Jak se vám líbí lay? Nic moc no, já vím, ale vlastní výroba :D
Fan fiction - na ty se ptát radši nebudu. I to je důvod, proč jsme se rozhodly tu Mine nezveřejňovat. No bude na onedirectione-ff.blog.cz (možná). Je to celkem ubohý co? Snad to docení někdo tam. Když nám to zveřejní, tak sem určitě hodíme odkaz, kdyby měl NĚKDO zájem.
Ale píšeme novou ffku o Zaynovi, zatím to vypadá dobře, tak uvidíme, co z toho na závěr vznikne.
Co se týká ffek o JB. Taky to nikdo nečte. Ne, ja nemám nervy. Přitom to nevypadá, že by tu vůbec nikdo nechodil (přestože na jiných blozích mají víc lidí, že) Takže prostě poputují na ulozto.cz.
To je asi vše, co jsem chtěla napsat.
Mějte se a užívejte prázdnin.
P.S.: ASi tak nějak se cítím, když naše práce přijde vniveč (skoro, promiň Cath!e :()

Her Secret

30. března 2013 v 20:46 | Andy&Nika
Ať se líbí ;)In love with you 6.

29. března 2013 v 20:17 | Andy&Nika |  1D-In love with you

Díky alespoň za ten jeden komentář k ffce. Nelíbí se? Má to cenu přidávat?


In love with you 5.

28. března 2013 v 16:52 | Andy&Nika |  1D-In love with you


Tak, další díl tu :) Ať se líbí. Prosíme komenty nebo hvězdičky.

5. kapitola
Na břehu bylo pár lidí z týmu a ve vodě jich taky několik bylo. Voda ale příliš teplá nebyla. Rozhodla jsem se ještě chvíli zůstat ve vodě s Harrym, když se mě tam tak urputně snažil udržet. Pak ale bylo vtipné sledovat jeho sklíčený výraz, když mě naopak hnal z vody, protože mi začaly fialovět rty.


Impossible

24. března 2013 v 17:42 | Andy |  Videos
James Arthur vs. Shontelle
Upřímně, já jsem jednoznačně pro Jamese. U jeho zpěvu mám husinu snad všude.. (lepší než orgasmus :D)

Kdyby videa nešla:
http://www.youtube.com/watch?v=Mhj15W23IjA&list=FLn-Ap2ZOlfClxcsFszI5vIQ&feature=mh_lolz
x
http://www.youtube.com/watch?v=NWdrO4BoCu8


Mine

18. března 2013 v 19:41 | Andy&Nika |  Talking
Tak jo. Napsaly jsme další ffku, která nese jednoduchý název "Mine".
Udělala jsem na ni s vypětím všech sil trailer, tak se na to podívejte :).


Není moje první, ale stále se považuji v této svéře za nováčka, tak prosím, buďte schovívaví.

Fan fiction by měla přibýt koncem měsíce.

Love&War 7.*the end

16. března 2013 v 13:27 | Andy&Nika |  Love&War


Louis - red hair

15. března 2013 v 18:37 | Andy&Nika |  Stars
Dnes je 15.3. a to znamená jediné - Red Noise Day :). Jak už se spekulovalo dříve, Lou si doopravdy nechal vlasy obarvit na červeno :). Na fotkách to není moc vidět, ale i tak nevypadá špatně :). A navíc je to pro charitu :).
A co na to říkáte vy?In love with you 4.

11. března 2013 v 16:55 | Andy&Nika |  1D-In love with you


Tak zde je další dílek. Já vím, že to trvalo, ale... byla jsem zdechla nojo, přiznávám :D. Tak ať se líbí a komenty nás potěší.
Andy

Minulý díl skončil: "Já vás nic moc nevím a v žádném případě vás nesoudím. Není to o Harrym, je to o mně. Já si nechci začínat něco víc. Ne, když za dva týdny odjedu a nikdy nikoho z vás už neuvidím." pokrčila jsem rameny. Nutil mě o tom přemýšlet víc a víc. Když nic nezkusím, nic nezískám. Ale co bych získala tímhle? Zlomené srdce.

4. kapitola

Vteřinu poté

10. března 2013 v 13:26 | Andy |  Books
Kniha, která mě svým způsobem dostala a vyvolala ve mně hodně smíšených pocitů. Upřímně, čekala jsem nějaký příběh o zamilované dvojici, který se odehrává na samotném konci světa. Román to možná do určité míry byl, ale ani zdaleka to romantické nebylo tak, jak to popisovali v knižním klubu odkud tu knihu mám. Krutý fakt, že hlavní postava - John, bojuje o přežití své rodiny a taky o jeho vlastní.
Myslím, že už jsem četla hodně knih. Vyrůstala jsem na románech pro dívky staré 13i let a prokousávala se skrz tajemno o nadpřirozených bytostech jakou jsou upíři a vlkodlaci či čarodějky (viz Twilight, Škola noci a další...) no až jsem došla k tomuhle.
Ať se v knihách stávaly sebevětší katastrofy a mluvilo se o konci světa, nikdo mi neběhal mráz po zádech jako u Vteřiny poté. Nic z toho nebylo
tak šíleně reálné. Během čtení jsem byla vzrušená a pořád mě to nutilo číst dál. No občas mi bylo zle. Zle z pomyšlení, že by se tohle dělo třeba u nás a že se to, sakra, klidně stát může.
Ale abych přešla k ději.
Příběh vypráví, jak už jsem zmiňovala, o Johnovi. Je to bývalý voják, který nyní učí na univerzitě vojenské dějiny a bydlí se svými dcerami - Jennifer a Elizabeth a se svými dvěma psy. Jeho žena před delší dobou umřela a on se vídá už jen se svou
tchýní Jenn.
Black Mountains není moc velké město, je ale klidné, malebné a leží v horách. Všechny jeho obyvatele, stejně jako zbytek Spojených států Amerických, zasáhne událost v příštích dnech. Celé USA zasáhne tzv. Elektromagnetický pulz vyvolaný atomovou bombou vpuštěnou do vesmíru. Přesně v tu chvíli přestanou fungovat auta, nefunguje elektřina, není telefonní signál. Nefunguje absolutně nic a celé obyvatelstvo se přesouvá rázem o několik století dozadu.


Víc snad prozrazovat nebudu.
Jestli máte chuť, přečtěte si sami.