Listopad 2012

59.) Lidská krev

25. listopadu 2012 v 16:00 | Andy&Nika |  Jen kapku krve
Joe
,,Děláte si srandu?Je pryč už týden,nemůžeme tu jen tak sedět!"
"To je fakt."podpořil mě Alex. jelikož Michelle byla jedna z klíčových osob, která nás k tomu deníku dovede, dost jsme ji postrádali a všechny strategie, které ´rada starších´ plánovala byly teď zbytečné.
,,Jenže ty tvoje kecy jí nezachrání víš?" Bouchl Nick pěstí do stolu. "Ne? A ty tvoje snad jo? To ty ses s ní pohádal a nechal ji tam samotnou!"řekl jsem absurdně. Stůl byl samozřejmě na dvě půlky.,,Tak dost oba!" Zahřměl Alex.,,Nicku bude lepší,když se tohohle účastnit nebudeš,jsi rozrušený."
"Celý ten tejden se tu učím nějaký přiblblý chvaty a ty mi pak řekneš, že nikam nejdu?"zasyčel naštvaně.,,Je mi to líto,ale takhle rozzlobený ne." Zavrtěl hlavou Alex."Fajn, tak já si tu čapnu, budu tu sedět a čekat až přivedete mou přítelkyni a budu dělat jakože nic..."ceknul a když si sedal tak praskla řidle. fakt to neovládá.,,Pokud vím,už to tvoje přítelkyně není." Ušklíbl jsem se. "Ty víš prd.."spražil mě pohledem.Překroutil jsem očima.Ať jde doprdele,teď je důležitá Mischelle a ne jeho mindráky."A ty se cítíš jak?Nepotřebujeme přítěž, kdyby bylo třeba zdrhat."

58.) ,,Já nic nevím."

18. listopadu 2012 v 16:00 | Andy&Nika |  Jen kapku krve
,,Tak si dávejte pozor." Usmála jsem se na ní mile."Určitě.."taky se usmála. "Hlavně nevycházejte z domu po setmění, prý se to děje hlavně v noci.."zamračila jsme se. "My žijeme v bezpečné čtvrti, ale co ty? V tom činžáku v centru.."řekla ustaraně.,,proto jsem taky hodně opatrná,nebojte."
"Dobře."promnula si ruce. "Jsem moc ráda, že jsem vás viděla, ale už půjdu, mám nějakou práci."
Rozloučili jsme se a odešli zpět.Za chvíli jsme byli na místě.Na zahradě leželi dva mrtví muži,až jsem se jich lekla a Nick s Lenou měli brady od krve.Nekomentovala jsem to jediným slovem. Naštvaně jsem jsem vydupala schody nahoru až do pokoje. To bylo keců, udělám všechno a bla bla bla. Ale pro něj je podřadné pít ze zvířat,tak jsem pro něj podřadná i já v tom případě.Vzala jsme do ruky knihu a začla číst. Nejspíš došel i Alex s ostatníma, slyšela jsem je.,,Máme pro tebe dobrou zprávu." Řekl Alex a já tedy sešla dolu.,,Jsi pro ně hodně,hodně cenná.Neudělají nic,co by ti jakkoliv ublížilo."


Alive

17. listopadu 2012 v 20:02 | Andy |  Talking
Jo, jsem živá... zatím. Rozhodla jsem se, že tu něco přidám, ale zjistila jsem, že nějak nevím co a nic moc jsem ani nenašla. Četla jsem článek na oh-jonas.blog.cz od Lýly. Psala o tom, že Jonasové vyrostli a my s ními a že málo kdo má dneska zapotřebí si hledat jejich fotky, číst ffky a infa o nich. Upřímně, něco na tom bude.
Ale pryč od tohodle, raz se to stát muselo a jednou se to stane i nám :).

Snad jen, to video je hezké a písnička se mi moc líbí!


Joe&Nick ; v Itálii

13. listopadu 2012 v 19:15 | Andy&Nika
No, pár fotek z jejich výletu tady

Staré časy

11. listopadu 2012 v 20:04 | Nika |  Talking
Chodí sem ještě vůbec někdo cíleně? Nebo je ta návštěvnost vyloženě jen o lidech, co sem náhodou zabloudí? Je to možné.

Možná, že jeden - či dva věrní čtenáři se tu ještě najdou. Pořád je to víc, jak nic. Vzpomíná si ještě někdo na naši úplně první fan fiction 'When they want me both', nebo pamatuje někdo na blog stars-of-dc.blog.cz? Já myslím, že už asi ani ne.
O většině čtenářek, které chodily na náš blog a četly naše ff už není ani slyšet. Kdo ví, kde je jim konec.

Moc dobře si vzpomínám, jak vznikl nápad založit si společný blog.
Andy mi jednou okomentovala nějaký článek na mém starém osobním blogu (ani nevím na kterém, bylo jich tolik...) a hned na to vypukla konverzace. Vím, že se mi zmínila o tom, že přemýšlela o založení blogu, kde by nebyla sama. A já jí na to napsala něco v tom smyslu 'Ok, já s tím souhlasím...' a tak to začlo... Blog jsme založily 13.června 2010 a pak, ten samý rok v srpnu, jsme se my dvě potkaly na táboře. Byla to vlastně skvělá náhoda, nijak zvlášť předem plánovaná.

Ani vlastně nevím, proč tenhle článek vznikl. Jisté ale je, že ho zveřejním, nerada dělám věci zbytečně...

Ne vážně, snad už vás nikdy nebudu zatěžovat přebytečnýma kecama :).
Nika.

Videa St. Petersburg a Moskva

11. listopadu 2012 v 18:11 | Andy&Nika

Vide najdete zde - Moskva a zde - St. P.


Jonas Bros ; Fotky z koncertu v Moskvě

11. listopadu 2012 v 18:07 | Andy&Nika
Pokud se nemýlím, po tomto následují ještě tři koncerty v LA a pak až další rok :).

Nick J. ; SEXIEST Men Alive 2012

11. listopadu 2012 v 17:53 | Andy&Nika
Nick je podle People jeden z nejvíce sexy mužů 2012... a já musím souhlasit !:D


57.) Tři hodiny

11. listopadu 2012 v 16:00 | Andy&Nika |  Jen kapku krve

"Ani ne, je mi tu fajn.."hraně zívl. "Jak myslíš.."pokrčil Nick rameny a otočil se ke mně. "nebuď naštvaná.."prsty se dotkl mé ruky.,,Nebuď idiot." Ušklíbla jsem se"Mischelle, omlouvám se!"zase ten jeho tón, nesnáším to!Ironicky jsem to po něm topakovala.Bolely mě záda,jak mě hodil na tu tyč a pálila ranka na tváři,kterou mi udělal svojí rukou."Já vím, že jsem to přehnal..."řekl zkroušeně a začal se lísat. Při týhle fázi už to vzdávám. Ví jak miluju tulení a tak jsem se enchala od něj něžně obejmout.Zvedl jeden koutek.,,Miluju tě."
"Jseš hroznej, ale já tebe taky."šťouchla jsem ho do ramene a taky se pousmála.,,Jste nechutní!" Okřikl nás Joe."Já ti říkal, abys šel pryč!"zavrčel Nick a začal mě muchlat.Nemusel mu to říkat znovu,Joe hned vypadl.,,Blázníš?V baráku plném lidí?"
"Jsou venku a my se jen muchlujem."zakňučel a otřel se o můj nos tím svým.,,Ale znám tě,vím jak to končí.."
"Ale prd..."naznačil si svatozář a já se uchichtla.,,ALe znáš mě.." Uculila jsem se a přetočila se nad něj. "No právě."vyenil bílé zuby a začal mě líbat.

Jonas Bros ; Fotky z koncertu v St. Petersburg

7. listopadu 2012 v 16:23 | Andy&Nika
Včera byli v St. Petersburgu a co jsem četla, Joe prý skočil z podia :D.
Další zastávka - Moskva 8.11.