Květen 2012

Magic 6.

31. května 2012 v 19:07 | Andy&Nika |  ff- Magic

Tady je další díl. Děkujeme za komentáře. Ony vždycky moc potěší :)
A ještě pořád můžete hlasovat o ffku, kterou chcete, abychom začaly zveřejňovat.

Minulý díl skončil: "Neusnu, nemůžu, chci vysvětlení." posadila jsem se.,,Jsi jako já."

"Ne nejsem. Jsem jenom vyděšená,unavená, zklamaná a strašně smutná." povzdychla jsem si.,,Nerozumíš mi. Ty nejsi člověk, jsi tollens jako já."

Prohrábla jsem si vlasy a otočila se na něj s výrazem absolutního nesouhlasu.,,Nemáš jinou možnost, než mi věřit." Řekl tvrdě. "Proč? Jak na to přišli? A proč mě... pálili." podívala jsem se na své ruce.,,Pálili tě, protože ses abnormálně rychle zahojila."

Podívala jsem se kolem sebe. "Ale nikdo z mých rodičů není jiný, proč já jsem?"

Pokrčil rameny.,,Nejspíš si adoptovaná."

6.kapitola


Kevin- “Good day!!”

30. května 2012 v 21:53 | Nika

Joe- “Paradise”

30. května 2012 v 21:49 | Nika

Joe- “Time to chill..”

30. května 2012 v 21:46 | Nika

Joe- “Hello from Thailand..”

30. května 2012 v 21:44 | Nika

Láska Za Skleněnými Dveřmi 25.

29. května 2012 v 12:00 | Nika |  Láska za skleněnými dveřmi
25. díl. Nikdy bych neřekla, že to dotáhnu tak daleko. Je to v podstatě o ničem, ale hlavní je, že jsem to zvládla napsat :D.
,,Víš, že ses ještě nezmínil, kdy odjíždíš?" nadhodila jsem.
Nick u mě zůstal i přes poledne a ignoroval všechny telefonáty od své rodiny. ,,Za týden," zabručel tak tiše, že jsem ho téměř neslyšela. ,,Co jsi říkal?" zasmála jsem se jeho nespokojenému výrazu.,,Že odjíždím za týden," zopakoval více nahlas. Mám s ním už jen týden a pak půl roku nic? Zamyslela jsem se a pak přikývla. ,,Tak to ten týden musíme být co nejvíc spolu," usmála jsem se. Přikývl a zakousl se do topinky, kterou jsem udělala k snídani-obědu. Rohlíky, máslo i med ležely na lince a nikdo se po nich už nesháněl.
Jak jsem zjistila, Nick není zrovna nejlepší kuchař- spálil vajíčka- takže jsme museli už od rána větrat. A že to není jedno z nejteplejších rán jsem poznala na vlastní kůži.

Kontrola a zápis affs

28. května 2012 v 20:29 | Andy |  Talking
Všichni dělají kontroly, tak i my musíme. Upřímně se v tom nijak nevyžívám, ale mám ráda, když je v tom pořádek a když jsou ty "vztahy" vyjasněné. Takže stačí napsát pod článek komentář typu zapisuju se, jinak nic. Hlavně uveďte web (v odkazu) a celé jméno (v případě že je vás na blogu víc adminek).


P.S.: Nezapomeňte hlasovat o novou ffku. Díky :)

Fan Fiction

28. května 2012 v 15:47 | Andy |  Talking

Je hodně ffek, které jsme ještě nezveřejnili a já se nemůžu rozhodnout, kterou mám začít. Jednu ffku už zveřejňuju a to je Magic s Joem. Dávám vám proto na výběr ještě další ffky. Jednu nebo dvě začnu zveřejňovat. Tak si určitě napište nebo hlasujte v anketě. (všichni víme co zvolíte a co je pohodlnější :D). Komentář nás i přesto potěší :).

Otrok lásky - Hlavní postavou je Elizabeth, která se zaplete s otrokem, který pracuje na plantáži jejího otce. Tím otrokem není nikdo jiný než Joe.

Moje milá Emi - tak trochu navazuje na Vánoční ffku Christmas time, která měla dva díly. Hlavní postavou je dívka Emma, která je ve vztahu s Nickem a kvůli jeho tour se vyskytnou nejůznější komplikace.

Il m´aime - v překladu "on mě miluje". Victorie je dívka z dobré rodiny. Pro její smůlu a smůlu jejího bratra jim umřou rodiče a ona se musí provdat za cizího muže. Kevin se zdá jako solidní člověk, který by je mohl zajistit do budoucna. Co se ale stane, když se po jeho boku znenadání objeví jehů svůdný bratr Joe?

Fame - být slavná je jedna věc. Vyjít s ostatními slavnými je druhá věc. Jak Tess zvládne spolupráci s tolik nenáviděnými Jonas Brothers? (Joe)

Au Septième Ciel - podle Joea není tak těžké přijít o panictví. Naopak Nick se k ničemu rozhoupat nechce. Joe se proto rozhodne svému bratrovi menší "dárek" a pozve si domů mladou a krásnou prostitutku Amber. Jak to klukům na konec dopadne se dozvíte v této ffce. (překlad - v sedmém nebi)

Jason Derulo

28. května 2012 v 13:03 | Andy |  Videos

Tak jo, aby se neřeklo, že vůbec nic nepřidávám. Doms se nějak rozjela :D. Já tež tak kolikrát brouzdám po netě a že něco přidám, ale všechno mi příjde tak nudné a nezáživné. Mám divné období asi nebo co :D.
Jsem ráda, že se vám líbí ffka Magic. Asi začnu přidávat ještě jednu, ať se toho zbavím a všechno to nějak přednastavím, protože je to práce na houby. Jenže se bojím, že to bude přednastavené a vy nebudete psát komenty že. Prdím na věc. Už se blíží prázdniny lidi! Těšíte se tak jak já? No... já ani nevím jestli se těším. Trochu mám strach, že se budu nudit. Pravá akce u mě totiž začne až v srpnu. Červenec bude "lehce" pracovní.
Tak se mějte a užívejte sluníčka :)

P.S.: Hlasujte pro nejlepší ffku dole v meníčku. Když budete hodně hlasovat pro Lásku za skleněnými dveřmi, třeba se Doms dokope napsat další díly :D :D :D :D a na ty já už nějakou dobu čekám!!

Magic 5.

27. května 2012 v 19:02 | Andy&Nika |  ff- Magic


Minulý díl skončil:
Jo, jasně, něco jako slovní obrat odevzdat svou duši, že? Šklebila jsem se, jak kdybych snědla citron.,,Jakto, že o něm tolik víš?"
"Můj táta jím byl." řekla.Upřela jsme na ni pohled.,,Takže ty.."
"Ne, já nic, moje máma byla normální." zavrtěla rázně hlavou. "Byla? co tím chceš říct... " zeptala jsem se. "Že tohle nejsou mí praví rodiče, můj otec, zabil mou mámu právě tak, jak ti teď popisuju, že on může zabít tebe." ani nepoužila Joeovo jméno, to proto je na něj tak napružená? ,,Budu si dávat pozor." Slíbila jsem opatrně. "Myslím to vážně, drž se od něj dál." sedla si vedle mě.,,Co se se mnou stane, když si ji vezme?Umřu?"
Okey, nevěřila bych jí, kdyby mi něřekla to o jejím tátovi.,,To ti řeknu jindy." Vystrčila mě ze dveří.,,Už jdu spát, ahoj."

5. kapitola