I see you 1.

8. ledna 2012 v 17:13 | Andy |  I see you
Dneska je ten čas, moje první ffka kterou píšu sama po roční pauze. Jo, bude to už rok, co jsem naposledy napsala něco sama. FFka se jmenuje I see you, určitě pochopíte proč. První díl je na půl úvodní. Je krátký, ale dala jsem si na něm záletež, ostatně jako na všech ostatních dílech. Bylo pro mě těžké zase začít. Pokusů bylo hodně, ale dost dlouho mi trvalo, než jsem našla to, co mi sedí, než jsem našla tu chuť. Zatím se mě drží, doufám, že se mě bude držet nadále. Vím, že hodně z vás si přála do ffky Joea, ale mě se konkrétně k tomu všemu více hodí Nick. Doufám, že nebudete zklamané a že to i přesto budete číst.
Obrázek je určený konkrétně k tomuto dílu, ke každému dílu hledám jeden speciálni.


1.Kapitola

Vidět je krásné. Není nic krásnějšího, než se dívat na západ slunce. Obláčky zbarvené do všech odstínů růžové a červené. Žlutá koule pomalu tmavne a ztrácí se za kopci.
Jsou v Los Angeles hory? Jestli ano, jak vypadají? Jak moc jsou vysoké a mohutné? Nebo tam nejsou vůbec žádné? Dozvím se to? Uvidím to někdy? Nebo budu do konce života zahalena ve tmě?

flashback
"Like I'm made of glass. Like I'm made of paper. Go on and try to tear me down. I will be rising from the grand. Like a skyscraper, like a skyscraper…" zpívala jsem s Demi Lovatovou, kterou hráli v rádiu. "Je to falešné jako řasy Heather Williamsové." Zasmála se Mag. "Ale prd falešné, taky máš falešnej příčesek…" zatahala jsem ji za vlasy. Tahle narážka ji vždycky vytočí, celá zrudla a začala se po mě sápat. "No ták holky, ještě to chvíli vydržte, už tam budeme." Natočila máma zpětné zrcátko v autě tak, aby na nás viděla a zároveň viděly my její přísný výraz. Moc dlouho jí ale nezůstal, stejně se usmála. "Sláva, bolí mě nohy…" zakňourala Maggie. "Mě taky, ale jsem nadšená, plno nových lidí a co pláže…" už jsem si v hlavě představovala obrázek jak vystřižený z katalogu na letní dovolené. "A ti kluci Cass, mám jen pocit, že se ti studení čumáci v Bostonu můžou rovnou zahrabat." Zaculila se a spolu jsme si plácly. "Těšíš se mami?" navázala jsem s ní konverzaci. Je už pozdě v noci. Určitě je unavená, když jsme jely celý den. "Ehm, jistě zlato." Promrvila se na sedačce a pak spolu se mnou i Mag zamžourala proti velkému světlu. Oslepilo nás všechny a prozářilo celé auto, které bylo ponořeno ve tmě. Zatroubila a hned jsme slyšeli odezvu. Jen slyšeli… dlouhé troubení a bílé světlo se proměnilo ve tmu…
Konec flashbacku
Ve tmu, kterou vidím do dnes.
Moje máma se jmenuje, vlastně se jmenovala Sheila. Je divné o ní mluvit v minulém čase. Stejně, jako o mé sestře Maggie. Moje dvojče. Mamka pracovala v prádelně, to je job že? Peněz bylo málo, ale ona se nám vždycky snažila dát všechno, po čem 16i leté holky touží. Šminky a oblečení, nikdy jsme nijak nestrádaly. Byla úžasná a milovala nás. Měly jsme s ní spíš kamarádský vztah. Mohly jsme jí říct všechno.
Moje sestra Mag byla moje nejlepší kamarádka. Byla přesně o jednu a půl minutu starší než já. Chodily jsme spolu do školy. Ne, nenosily jsme stejné hadry jak to většinou bývá ve filmech, ale měly jsme podobný styl, v módě, v hudbě, naopak v klucích jsme byla každá jiná. Ale já byla spíše ta osobnost, ta výrazná, která hodně mluvila. Zaujala jsem slovy, ona svou krásou.
Ať se ale dělo cokoliv, byly jsme to my. Tři holky Daniellsovy. Tři sluníčka v Bostonu.
Ale teď…
Ony umřeli, obě a já? Nevidím.
♥☻♦♣♠•◘○☺♥☻♣♦♠
Pokračování příště, pokud teda budete chtít...
Komentáře mě potěší :)
 


Komentáře

1 kristina kristina | 8. ledna 2012 v 19:39 | Reagovat

och chuda, prisla o rodinu aj o zrak, ale do jonasa sa da zalubit aj bez oci ;-)

2 Wewu>>lína ! Wewu>>lína ! | Web | 9. ledna 2012 v 20:51 | Reagovat

páni, tak to je síla! Hned jdu na další díl :-)  :-)

3 Nely Nely | 18. ledna 2012 v 18:24 | Reagovat

pekne :-)

4 Marionette Marionette | E-mail | Web | 30. dubna 2012 v 17:23 | Reagovat

Absolútne mi nevadí, že to nie je s Joeom :D Čím viac Nicka tým lepšie :D

A teraz k deju, chudák dievča, prijsť o rodinu a o zrak... asi to nebude mať jednoduché...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama