Doučko za všechny prachy 5.

8. ledna 2012 v 17:18 | Andy&Nika |  Doučko za všechny prachy
Lidi co teď? Hurt už skončilo tak jakou chcete teď? :D
Něco vymyslím :-)

Uběhl týden a máma mi domluvila,že tak budu chodit pondělí a středu.Že prý dokud si to nezlepším.Ale já nenamítala.I přes to,že s Jeremym nespím,mám sex dvakrát týdně se svým kamarádem a vyhovuje mi to.
--Joe--
,,Halo?"zvedl jsem telefon. Ann tu měla být už před půl hodinou.,,Joe?" Řekla uplakaně a něco tam zašustilo."Ann? Kde jsi? Co se stalo?"zeptal jsem se hned.,,A nebo víš co?Neříkej mi to.Přijedu pro tebe a pak mi to řekneš." Řekl jsem rychle.Nasednul jsem rychle do auta a jel k jejich domu. Už vím kde bydlí, několikrát jsem ji tam vezl. Seděla na schodech před vchodem a plakala. Až teď bych jí typl jejích šestnáct."Co se stalo?"sednul jsem si vedle ní.,,To Jeremy," opřela se mi o rameno.,,A Lola.Oni dva to spolu táhnou,viděla jsem je." Musel jsem se začít smát,i když to moc vtipné nebylo.Já Lolu miloval,ona milovala Jeremyho.Ironie bolí."Dlabej na ně.."pohladil jsem ji něžně po ramenu.,,To nejde,on mě podvedl." Řekla.,,A ty jeho ne?" Absurdně jsem se zasmál."No a? Ale to on neví, jenže jemu není za těžko s ní šukat v mý posteli!"
,,Před tvojí mámou?" Zeptal jsem se přiblble a ona mě plácla přes ruku.,,Má svoje klíče,řekla jsem mu,aby tu na mě vždycky počkal.Smál se mi do xichtu,když jsem je viděla.A Lola je ještě nahoře." Řekla zničeně."To mě mrzí.."upřímně jsem moc nevěděl co na to říct.Vzal jsem jí za ruku a šli jsme k ní do pokoje.,,Kdyby to nebylo jasné,tak je mezi náma konec." Řekl jsem nemile Lole,která se zrovna oblíkala a Ann si k sobě přitiskl ještě víc,aby neplakala."Fakt? Škoda.."uchichtla se.Přistoupila k Ann a hraně mile se na ní usmála.,,Zvaž,která jsme na tom líp.Jestli ty,když máš strašího,nebo já,když si můžu užívat s mladším.On rozhodně o šestnáctileté dítě nestál."
"Tak o dítě jo? Nevím kdo tu má plochej hrudník.."zamačila se Annabell.,,Ale já mu ho aspoň ukázala." Řekla zase klidně.Ann už se v mé náruči vrtěla a když po ní vyjela,neměl jsem na to,abych jí zastavil."Víš ty co? Je mi fuk, kolik mi je, ale urážet se nenechám!"zaječela a už byly v sobě.Annabell se svou ráznou povahou jasně vedla,kdežto Lola se spíš starala o to,aby si nezlámala nehtíky."Zlomilas mi nehet ty náno!"zaječela Lola. "Fakt?Škoda, že né celou ruku.."
"No tak holky.."moc jsem se do toho nechtěl plést.Naštěstí má Ann docela dobré ovládání a když měla Lola natržený ret,zlámené všechny nehty a pár vytrhaných vlasů,tak ji nechala bejt."A padej z mýho pokoje, náno jedna"vystrčila ji."A ty taky padej!"výhružně koukla na Jeremyho.Zabouchla za nima dveře tak prudce,že jsem měl pocit,že vyletí z pantů.,,Fuu,hned je mi lépe.Nevadí,že jsem jí zmalovala xichtík?" Začala měnit povlečení."Tvoje rozhodnutí..."pokrčil jsem ramenama.,,Ale ta do mě dala nervy!" Pořád se vztekala."Kdybych se neovládala, fakt by se jí něco stalo.."bučela. Vypadala vtipně a roztomile zároveň.,,Tak dost,žádné trápení,nebo vztek.Dneska jdeme-samozřejmě jako dva kamarádi do klubu!"
"Do klubu jo"zašklebila se.,,Jo do klubu.Máš něco proti klubům?"
,,No já nevím,třeba věkovou hranici?"
"To se zařídí.."mrknul jsem.,,Tak co naše doučování?" Skočila na mě.Nálada se jí převrátila rychle."Co, teď?"uchitnul jsem se.,,No a kdy jindy?" Zeptala se nechápavě.,,Moje máma není doma a já jsem z tý Loly tak nabitá energií a jsem děsně nadržená!"
"Tak v tom případě, proč ne.."uchichtnul jsem.Strhl jsem jí pod sebe a rukou zajel pod tílko.Moje ruka si hned našla svoje místo a byl jsem děsně nadšený,že nemá podprsenku.Na oplátku byly její steny jako serenáda pro moje uši.
Po celém dnu zavřeném tady jsme šli do toho klubu.Překecal jsem Mika a dovnitř jí pustili.Navíc ani na šestnáct nevypadala."Hele, když na to přijde řeč, tak mi není šestnáct let jo? Pro jistotu.."šeptla.,,Prosím tě,oni neodsuzují lidi podle věku."
"Ne, ale já se přece jen pohybuju mezi lidmi mladšího věku.."zašklebila se.,,Taky je na čase,abys poznala tu pravou zábavu." Obědnal jsem nám a šli jsme pomalu ke stolu,kde sedáváme vždy.Všem jsem ji představil.Byla tam i Lola a já,i Ann jsme jí úspěsně ignorovali.,,A kolik že ti je?" Řekl hnusně Pete.,,Šestnáct." Pípla stydlivě a ostatní zasyčeli.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama