Doučko za všechny prachy 3.

8. ledna 2012 v 17:16 | Andy&Nika |  Doučko za všechny prachy
Tak jo, speciální díl pro Kashenku :D Když si tak hezkyy napsala :) Doufám, že se bude líbit.

"Lola.."usmál se na mě jedna blondýna.Celou jsem si jí projel pohledem a uznale hvízdl.
Coby dup jsme šli na parket a protančili skoro celou noc.
Doprovodil jsem jí domu a ona mě pozvala dál.Pak už to jelo.Když jsem se celý hotový dopotácel domů, usnul jsem ihned co jsem skončil v posteli.
Pomohla mi z trička a sama se na mě natiskla.Její mentolový dech mě lehtal na krku a tvářích a její kaštanové vlasy měla ledabyle přehozené dopředu,že jí zakrývaly prsa.A teď se buď proudím, nebo se něco stane.Nechci se ale probudit.Hladově jsem jí políbil a úplně nahou ji odnesl do mojí postele.Biologie jí nezajímala tolik,jako polibky,které mi chtivě oplácela.Ale tohle doučování je stejně lepší, ikdyž si trochu připadám, že v něterých ohledech doučuje ona mě, na to jak je mlaďounká.Pokrčil jsem jí pravou nohu v koleni a ona trochu nadzvedla pánev.
Pobudil jsem se úplně spocený a vzrušený.A někdo zaklepal na dveře? "Hmm?"promul jsem si oči. "Joe ty.."zaseknul se Nick. "Ty nic neděláš?"vykulil oči. "A co bych jako měl dělat?"zeptal jsem se nechápavě. "To se ti zdal takovej sen, že jsi vzdychal skoro na celej barák?"začal se řehnit.Trochu jsem zrudl,to se může stát jen mě.,,Jo." Řekl jsem přiškrceně a vykopl ho,abych se mohl jít uvolnit na záchod.Po tom všem jsem konečně usnul. Ale do rána jsem měl takových snů více.Nickovi jsem se vyhýbal.Když to nebylo možné,tak jsem alespoň uhýbal očima.Někdy jsem zašel Lolou ven. Přestal spoň myslet na Annabell, ale pořád se mi zdály ty samé sny.Alespoň v noci,když o tom nikdo nevěděl jsem se vracel k jejímu perfektnímu tělu a úžasně tvarovaným rtům,které bych mohl líbat pořád dokola,ale neměl bych nikdy dost."Je ti dobře?"drbnul do mě Nick."Hele víš, že jsem doučoval tu holku?"vyhrknul jsem. "Myslíš Anne? Potka jsem ji ve městě.."
,,Jo.."polkl jsem nasucho.Snad mě za to nebude odsuzovat,zrovna on,můj vlastní bratr..,,Tak o ní se mi zdálo."
"O ní?"vykoktal. "Jo, na to s ní prostě nemůžu zapomenout."
,,Ou,a to s ní?" Dostal ze sebe jen.,,Doučoval jsem jí biologii,ale spíš praktiku,"uchichtl jsem se."Děláš si prdel? Vždyď je nezletilá.."
,,Já vím,"zakuckal jsem se trochu.Teď by mě mohl už jen nahlásit."Uhh, a jaká byla, když je tak mladá?"zeptal se se zájmem a mě se ulevilo. "Brácho, řekl bych, že v některých věcech učila ona mě..."uchichtnul jsem se.Uznale kývl.,,Už na pohled vypadá tak trochu..divoce."
"Věř mi, ona je víc než jen divoká a já se těch snů zaboha nemůžu zbavit.."
,,A co ta tvoje..víš ne?Lily?" Typoval.,,Je to Lola." Usmál jsem se nad vzpomínkou na ni.Je do mě úplně zblázněná,ale to je dobře.Konečně někdo,kdo mě má upřímně rád.
--Annabell--
"Jejda promiň."začala jsem se omlouvat, vrazila jsem do nějakého kluka.,,To já se omlouvám." Společně jsme se sehli pro moje věci,které mi vypadaly z rukou.Oh bože, ten je krásnej...problesklo mi hlavou. Ze sbírání věcí byla i jedna limoška v kavárně a pak i rande a zmrzka.
Byl to můj Jeremy,takový můj lék na nudu a zároveň úžasný společník,se kterým jsem se nikdy nenudila.
"A doprdele.."zašeptala jsem pro sebe. "Annabelo!Okamžitě sem, přišel mi výpis tvého prospěchu!"ječela máma jak smyslů zbavená.Poslušně,se sklopeným pohledem jsem došla až k ní.Někdy je prostě nejlepší dělat mrtvého brouka,vše odsouhlasit a nechat si svůj názor pro sebe..
Jo,jenže to bych nebyla já,kdybych neměla poslední slovo a tak jediné,co jsem měla dělat každou středu bylo doučování biologie,abych si opravila čtyřku z pololetí."Mami Jeremy by mě to doučil.."tvala jsem na svém,když jsme asi po dvou měsících zase mířily k tomu baráku.Dělalo se mi mdlo už před branou.Před dveřma se mi rozklepaly kolena a když mi je jeho máma otevřela,myslela jsem,že odpadnu."My jdem k Donnymu na kávu, pak pro tebe přijedu, ať nejdeš domů sama po tmě."řekla,strčila mě dovnitř a bylo.Zula jsem si boty,dala je na to samé místo co předtím,tedy na botník vedle nějakých koženek a bosa,jelikož jsem měla lodičky,cupitala po schodech nahoru.Zaklepala jsem na ty dveře a čekala...fajn, nádech, výdech, to dáš.,,Dále?" Uslyšela jsem z druhé strany,tak jsem potichu vešla.,,Jdu na tu biologii."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama