Doučko za všechny prachy 2.

8. ledna 2012 v 17:15 | Andy&Nika |  Doučko za všechny prachy
Moc děkujeme za komentáře, snad se vám bude líbit i tato ffka :)

,,No to mě tedy uklidnilo.." Protočil očima,ale líbat a laskat se nechal,to jo."Jo...to by mělo."kývla jsem.Však já mu ještě ukážu s kým má tu čest.Pořádně jsem ho políbila,až to skoro nemohl rozdýchal a košili mu doslova roztrhla.Její knoflíčky se rozletěly všude po pokoji a byl slyšel jen cinkot,jak dopadly.A vůbec se nedivím, že byl tímto vším zaskočený.,,Noták,měl jsi pusu plnou keců,tak se ukaž ne?"
"Noo..."kývla jsem hlavou, když na mě s pootevřenou pusou zíral. "Máma se vrátí asi za 20 minut..musíme si máknout.."vykoktal. "Za tu dobu to stihneme dvakrát aj po slepu.."protočila jsem očima.Stejně jsem si vybojovala vrchní postavení. "Dýcháš ještě?"uchichtla jsem se potichu, když jsem ho svalila na záda a už jen ve spodním prádle si na něj obkročmo sedla, spíš lehla.Rukou mi vplul do vlasů,přitáhl blíž a kousl do jazyka.Usmála jsem se,tohle je lepší,než slovní odpověď.A soudě podle pohybů pode mnou fakt nehrozilo, že by se dusil.,,Líbí se ti to?" Uculila jsem se a rukou vjela do jeho boxerek.Zaklonil hlavu a táhle zasténal."Nejspíš..."uchichtla jsem se sama pro sebe a dlouze ho políbila. Aby už aspoň nevydával žádné zvuky, co kdyby jeho máma přišla dřív.Při každém dalším dotyku touha sílila a já uznávám,že takovéhle doučko se mi líbí mnohem,ale mnohem víc..Horší by bylo, kdyby mi máma domluvila doučování u nějakého brejlovce obecného.Tenhle je aspoň sexy,má styl a je i dobře vyvinutý.A má smysl pro učení.No co,taky je to biologie.Sice jsme tak daleko ještě nedošli,ale každý by rád přeskočil tu nezajímavou látku a učil se tu zajímavou.Já se mám ještě co učit a jak jsem řekla,on má pro učení smysl..
Za chvíli jsem měla dole i to poslední o jsem měla na sobě.,,Jseš si jistá?Víš,že je to trestné.." Zavzdychla potichu."Jo fakt vidím jak mooc ti to vadí.."ušklíbla jsem se.Dělá ze mě děcko,přitom je to jen pět let a navíc vidím ten chtíč v jeho očích.Uvidíme jak mě bude srovnávat s dítětem potom.Ruky jsem mu dala za hlavu a pomalu přisedla na jeho ztopořené přirození.Než jsem se nadála převalil mě pod sebe.Pak už to jelo jako na horské dráze.Rychle se mi vlnily záda a bříšky prstů jsem ťapkala po napjaté kůži jeho hrudníku. Několik sekund po tom co jsme oba dosáhli, kupodivu, vrcholu jsem uslyšela prásknutí dolních dveří.,,Přesně na čas." Usmála jsem se a slezla z něj.
Cítila jsem,jak mi jeho sperma stéká po stehnech,tak jsem i s oblečením zalezla do jeho menší koupelny,kterou mi ukázal.Nějak jsem si to umyla a oblíkla si svoje šortky s tričkem, tak jsem slyšela jak někdo jde do pokoje a Joe s ním mluví.,,Díky Joe,už je mi lépe." Vylezla jsem s milým úsměvem a on přikývl."A copak se ti stalo?"zeptala se jeho máma starostlivě. "Jen se mi trochu zamotala hlava, už půjdu domů.."
,,Dobrá." Na nějaký papírek mi napsala jeho číslo,jako by neměl ruce,a prý se mám ozvat,až budu zase potřebovat pomoct."Joo no, já myslím, že už to zvládnu..."usmála jsem se.Papírek jsem si vzala,bylo by to neslušné a se svou kabelkou odešla do chodby,kde jsem měla boty.Máma pro mě má přijet za dvacet minut.Až.Vyšla jsem teda před dům a lapla si na chodník. Nikde nikdo, to je paráda, tu bych chtěla bydlet taky.Nevím proč mě nenapadlo zavolat máme,ale nenapadlo a já čekala skoro půl hodiny."Doučovní už potřebovat nebudeš?"ozval se zamnou a on si sednul vedle mě.,,Myslím,že ne." Přiznala jsem.Když tak nad tím uvažuju,byla to chyba.On je na mě děsně starej."A co že tak najednou?"šťouhnul do mě.,,Byla to chyba no." Pokrčila jsem ledabyle ramenama.,,Noták,užili jsme si to oba ne?" Začal mě přemlouvat a já jen zavrtěla hlavou a zalezla do auta,když mamka přijela.On moje číslo nemá, takže když se v bižuli zlepším máma mě sem už nepošle.
--Joe--
Koukal jsem na auto její mámy tak nějak vykuleně.První holka,co mi dala tak košem a první holka,při které se mi krev vařila na maximum a toužil jsem po ní.Po jejím těle,po tom,jak vzdychala,jak si vlasy přendavala přes pravé rameno a jak se nemotorně vlnila,když se blížila k vrcholu.A vůbec bych jí netipnul tak málo. Vstal jsem teda a odešel dovnitř. Máma se vyptávala, co a jak,tak jsem si něco vymyslel a bylo.
Druhý den jsme šli s Nickem do klubu.Nick měl sice trochu problém dostat se tam,ještě není plnoletý,ale kámoš je vyhazovač a zařídil to.Zábava už byla v plném proudu, konečně si trochu vyhodi z kopýtka a zapomenout na Annabell. Mám totiž pocit, že v posteli pořád cítím její voňavku.Trochu mi pomotala hlavu,to uznávám,ale že bych po ní toužil jinak,než jako po milence říct nemůžu."Hele támhle je parta!"zatáhnul mě Nick nadšeně.,,Jo,tyhle lidi jsem dlouho neviděl." Přikývl jsem a šli jsme k nim.Pozdravili jsme se i lidma, kteří tam dneska byli navíc. "Lola.."usmál se na mě jedna blondýna.Celou jsem si jí projel pohledem a uznale hvízdl.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama