Doučko za všechny prachy 1.

8. ledna 2012 v 17:14 | Andy&Nika |  Doučko za všechny prachy
První díl nové ffky, doufám, že se vám bude líbit tak, jako HURT, už v prvním díle se to trochu rozjede :D

První kapitola

Annabell Willis
Naházela jsem si věci na biologii do kabelky a znuděně odešla z domu.Máma mi domluvila doučování u nějakého jejího známého a myslí se,že já se kvůli tomu přetrhnu či co."No ták, už tě čekají...."Popohala mě. Na poprvé půjde se mnou, nevím kam mám jít.Protočila jsem očima ale nijak jsem neremcala.Abych mohla alespoň večer ven..Vždyť mám sladkých 16.Navíc mi už smskovala Carry s Deaem. Kde prej vězím. Došli jsem až k jednomu většímu domu a máma zazvonila.,,Zlato,tak tě tady nechám." Dala mi pusu na tvář a už jsem slyšela jen klapání jejích podpatků.Tak jsem si povzdychla a čekala, až mi někdo otevře.Za chvíli jsem za nima slyšela nějaký šramot a pak se prudce otevřel,až mi málem zlomil nos.,,Ježiš,promiň." Usmála se mile.,,Tak pojď,už na tebe čeká."
"Joe, tohle je Anabell....můj syn Joe..."usmála se a já kývla.,,Tak jděte třeba nahoru,já si zajdu na nákupy s Dani." Líbla ho na tvář.Fajn,aspoň nejsem jen já takový zoufalec,co ho maminka pusinkuje,když odchází.Nic neřekl jen udělal vehemontné gesto, jako že mám vyjít po schodech nahoru.Bylo mi to trochu trapné.Přeci jen,vzala jsem si obyčejné džínové šortky a ty mi...no,řekněme,že mi stěží zakrývaly zadek.Ale budiž. "Pokoj mám tu.."otevřel jedny dveře. "Víš ty co? Nemůžu uvěřit, žes na to kývnul.."řekla jsem konečně a vešla dovnitř.,,A co jsem měl dělat?Taky mi to není příjemné.Zvlášť,když si ještě na střední,ale tvoje máma mě o to prosila."
"Měls říct ne, ubyly by ti povinnosti a já bych se nemusel učit.."lapla jsem si ke stolu když k němu kývnul.,,Takže,co teď probíráte?" Vzal mi knížku z rukou.Pokrčila jsem ramenama a byla raddši ticho. "Co na tom můžeš nechápat?"kouknul na mě. "Sorry, ale masožravci mi nic neříkaj..."
,,Ale tohle není na doučování,to se prostě musíš učit." Řekl rozčileně a já se usmála,což ho rozčililo ještě víc."V pohodě nějak se mnou přežij tohle učivo a lidské tělo nějak zvládnu sama..."mávla jsem rukou.,,Když nezvládáš toto,myslíš,že zvládneš lidské tělo?" Protočil očima."To sem já ne?"pokrčila jsem ramenama.,,A nebo já a myslím,že mezi náma je dost velkej rozdíl." Přejel mě pohledem."Jo, teď jsi na to kápnul.."protočla jsem očima.,,Takže.." nalistoval tu správnou stranu v učebnici."To se fakt budem učt?"potáhla sem znuděně.Uchichtl se.,,A co chceš jiného?"
"Já nevím, máma se to nedozví..."protočila jsem očima. "Kolik ti je vůbec roků?"
,,Dvacetjedna." Řekl a já se usmála."Já už chci být taky dospělá.."pleskla jsem se do kolena.,,Už jen osm let." Zasmál se a mrknul na mě."Jak víš kolik mi je?"uchichtla jsem se.,,Jen typuju a navíc na to vypadáš." Řekla a já do něj šťouchla.Učebnici jsem taky zandala dřív,než by řekl,že se jdeme učit."Tak se kouknem na nějaký film, než máma přijde..."navrhnul a já teda souhlasila.Pohodlně jsem se usadila,jako bych byla doma.Zapnul tam nějaký film. "Žádné slaďárny jo.."
,,A vypadám jako někdo,kdo má rád slaďárny?" Zašklebil se."Co já vím..."pokrčila jsem ramenama a uvelebla se na jeho posteli.Pustil tam horor,bezva.
,,Hej,ale to je nuda." Řekla jsem a bez jeho souhlasu to vypnula.,,Dostal jsem chuť." Řekl najednou."Tak si dej..."klekla jsem si k dvvdýčkům.,,Tebe jako jo?Nejsem pedofil.." Řekl. "HAHAA..."zabreptala jsem.Vybrala jsem kreslenou pohádku.No a co?Mám je ráda a on se z toho nepoto."Ještě 45 minut, to přežiješ.."zasmála jsem se.Chvíli jsme koukali,když mi začal dlaní přejíždět po vnitřní straně stehna."Máš problém s kontrolou své ruky?"pozvedla jsem obočí.,,Možná?" Řekl klidně a posunul ji trochu výš."Tak ji spacifikuj.."
Šibalsky se usmál.,,Nemůžu,řeklas,ať si dám."
"Ale né mě úchyle.."vyplázla jsem na něj jazyk.,,Úchyle jo?" Začal mě lechtat na břichu a pomalu se na mě překulil."Nééé!"zaječela jsem. Jsem strašně lechtivá.,,Nechám toho,když mi to dovolíš." Řekl jednoduše.,,Když ti nebude vadit sex s šestnáctkou?" Mrkla jsem na něj a on trochu zrudl.,,Vůbec na šestnáct nevypadáš.."
"Vždyď jsi řekl, žejo!"šťouchla jsem do něj.,,No jo,ale to byla..sranda.Bože,tobě je fakt šestnáct?" Zabrblal si pod vousy.,,Ježiš,na věku nezáleží ne?" Přitáhla jsem si ho za košili. "A navíc, nikdo mi tolik ještě netypnul..."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama