5) ,,A příště si povíme o upírech.."

8. ledna 2012 v 17:23 | Andy&Nika |  Jen kapku krve

Byla noc a já si sedla do parku. Co dělat sama v bytě, když nemůžu spát.Měla bych si najít nějakého koníčka,nebo sexuchtivého chlapa,abych měla po nocích co dělat.Buhužel u mě není druhá možnost možná.Když začalo pršet vzdala jsem to. Došla jsem domů a vzala si knihu. Za tu noc jsem přečetla 7 knih, rychlost, jakou jsem byla schopna vnímat, byla neuvěřitelná.Bez mrknutí oka.Tři dny a měla jsem zase nesnesitelný hlad/žízeň. Pořád mi bylo proti strsti lovit zvířata, ale nejsme netvor, abych pila z lidí.

,,Co si dáte?" Zeptala jsem se už automaticky.,,Dva jahodové koktejly."ozval se ten hlas. Zvedla jsem hlavu a podívala se mu do očí.,,Máte je mít." přikývla jsem.,,Počkej." Ozval se ještě.,,Jdeš dneska na přednášku z mytologie?"
Jen jsem neznatelně kývla. "To je fajn, já taky, stavím se pro tebe tady."řekl.,,To není potřeba,díky." Řekla jsem mile."My jsme tady naproti, pracujeme, odvezu tě."nedal se odbýt, tak jsem teda kývla. ,,Nebo můžu já,Nick má dlouho nahrávání,že jo?" Vložil se do toho ten druhý."Jo, ale já tam jdu, ty tam přece nechodíš."řekl nechápavě ten kudrnatej ´Nick´.,,Tak můžu začít ne?" Řekl frajersky."Pochybuju, že tě to bude zajímat, ale dělej si co chceš."procedil zkrs zuby kudrnka. "Ehm, promiňte, ale jsou zde i ostatní zákaznící, nechci být nezdvořilá, ale byli by jste laskavi, kdyby jste ustoupili."usmála jsem se.,,Stavím se pro tebe." Mrkl na mě ten druhý-nesympatický.Až tak moc nebyl, ale flirtoval a byl...vlezlý. Zbytek směny dopadl dobře. Odbila šestá a já se převlékla do svého oblčení. Šatů a svetru. Vzala jsem si kabelku už v šatně jsem slyšela, jak jde někdo ke dveřím.Vyšla jsem ze šatny a postavila se před něj.,,Tak jedeme?"
"Došla bych to pěšky."namítla jsem. "Ale já už tu stojím.."usmál se a otevřel mi galantně dveře od auta. V zadu seděl ten druhý, kudrnatý.Bylo těžké vybrat si,vedle koho budu sedět.Oboum srdce tlouklo a v žilách kolovala krev.Na okamžik jsem pevně semkla víčka k sobě, abych se uklidnila.Sedla jsem si vedle řidiče a snažila se s ním udržet rozhovor,abych ani na chvíli nemyslela na jejich vůni.On sám byl potěšení samé, pořád jen mluvil, mluvil a mluvil a já poslouchala a ten v zadu něco mručel. Normálně by ho slyšet nešlo, ale já slyšela každý jeho nádech.Srdce mu tlouklo rychleji,než tomu prvnímu.,,Nepředstavili jste se." Řekla jsem mimochodem. "Ah...vlastně ne."poškrábal se na bradě ´řidič´. "Jsem Joe."usmál se. "Já Nick."objevila se přede mnou ruka, tak jsem ji opatrně stiskla. Bez výsledku. ,,Máš pevný stisk."usmál se..už Nick.,,Jo.." Nervózně jsem se ošila.Jen trochu ochutnat..co by mu to udělalo?Okamžitě jsem prudce zatřepala hlavou. Počítala jsem sekundy, než jsme tam dojeli. Během bych tam byla třikrát rychleji, přesně.Zastavili jsme na místě a oba se doslova předbíhali o to,kdo mi otevře dveře od auta.Nick to stihl rychleji. "Díky."kývla jsem a společě jsme se vydali do budovy. Tentokrát se mluvilo a lidech, kteří se podle bajné pověsti přeměňovali ve vlky. Joea to jednoznačně nudilo, za to mi oba s Nickem jsme hltali každé profesorovo slovo.,,Příště si povíme něco o upírech." Řekl ke konci a na mě upřel pohled.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama