19) holka z fastfoodu

8. ledna 2012 v 17:35 | Andy&Nika |  Jen kapku krve

"Možná."zasmála jsem se a zblízka si prohlížela jeho obličej. Nikdy jindy jsem neměla možnost.,,Nejsi ospalý?" Usmála jsem se. "Jenom trochu."zavrtěl hlavou. "Fajn, chceš si jít lehnout?"zeptala jsem se a už směřovala do mé malé ložničky.,,Vlastně bych měl jet domů.." Řekl smutně. "To asi jo, tvoje máma docela vyváděla."zasmála jsem se a schovala peřinu z postele. "Co budeš dělat ty?"zeptal se se zájmem. "Půjdu ven."pokrčila jsem ramenama.,,A nechceš si raději číst?" Ukázal na kupu knih. "Všechno tohle přečtu za pár hodin, půjdu asi do lesa, na lov."zapřemýšlela jsem. "Tak dobře, moje máma tě chce poznat."řekl to tak jednoduše.,,To asi nepůjde." Zasmála jsem se absurdně."Proč, co je na tom zlého?"zeptal se nechápavě.,,Klidně bych jí mohla zabít,to je to špatné!"
"Mischelle, prosím, nikomu neublížíš."chytil mě zase za ramena. ,,Všechno jde na tvoje triko.." Povzdychla jsem si. "Bude to super, budeš se jim moc líbit."ucítila jsem jeho rty u svého krku.,,No nevím.." Vzdychla jsem."Ale já jo, vem si na sebe ty pěkný šaty, co jsme spolu koupili a bude slintat i Joe."potichu se zasmál.,,Ty pěkné šaty co jsme spolu koupili jsou mi o tři čísla menší." Zamumlala jsem."Máš jich tu spousty, všechny jsou moc krásné."
Pořád mě líbal na krku a občas i níž. "Nicku...nechej toho."odstoupila jsem. Normálně by mě to nejspíš přivedlo do rozpaků, ale moje kůže už nemá tendenci se červenat.,,Tak se jdu převléknout a půjdeme." Naposledy mě tam políbil.Oblékl si bundu a spolu jsme zase vyšli ven. "Pro příště si auto nech dál, tady ti ho může snadno někdo zničit."řekla jsem, v dáli jsem ve tmě viděla viděla zase nějakého opilce...běžně.
,,Můžu zase řídit?" Zeptala jsem se a udělala na něj psí oči."Baví tě to?"zasmál se a já kývla. Nasedla sem do auta a on taky. Zase jsem ho dovezla až před dům a dala mu klíče. Z domu vycházela vůne nějakého koláče, taky jsem slyšela, jak tam někdo křupe chipsy a tlumeně tam hrála televize.V tohle asi bude velký problém.,,Nicku,nejde o nějakou večeři nebo tak,že ne?"
"Vlastně jo."podrbal se na krku. "Já....nemůžu jíst."kousla jsem se do rtu.,,Ou.." Došlo mu."To je v pohodě, stejně je pozdě, večeře to přímo nebude, je už...skoro osm."podíval se na hodinky. "Prostě povíme, že máš zažívací potíže, kdyby ti máma něco nabízela, což ona bude, každý návštěvě něco cpe, ale je v pohodě, nebude jí to vadit a pochopí to."usmál se chytl mě za ruku.,,Zažívací potíže.." Zabručela jsem."Něco lepšího?"vycenil zuby. "Ani ne."uchichtla jsem se. Došli jsme teda ke dveřím a on otevřel. Tentokrát mě ta vůně zachvátila silněji, ovšem vonělo to...zvláštně, spíš, spáleně.,,Asi se tu tvojí mamce něco pálí.." Usmála jsem se.Hned co jsem to dořekla jsme uslyšela nejspíš její křik. Proletěla kolem nás jako vítr ihned, nejspíš do kuchyně. "To je celá máma."zasmál se Nick a pomohl mi ze svetru.,,Pojď,seznámím tě." chytl mě za ruku."Mami.."přišel se smíchem do kuchyně. Bílá zástěra od sazí a všude dým. "Josephe!Měl jsi to hlídat!"rozkřičela se a Nick dostal záchvat smíchu. Nechápala jsem proč. Slyšela jsem že někdo se pohyboval nahoře v patře, ale teprve pak začly pořádné dupy po schodech.,,Mami,přijde Nickova holka,musím vypadat dobře." Nafoukl tváře a prošel kolem mě,aniž by si mě všiml.,,Tys to plánoval!" Drkla jsem do něj loktem."Tak trochu."zašeptal a přitom bublal smíchy. "Co jim teď nabídlu."položila to nešťastně na pult, celé černé. "Eh, mami, mi jsme tady."vycenil Nick zuby a oni se oba otočili.Joe se začal upravovat ve skleněných dvířek od nějaké skříně a jeho máma na nás jen koukala.Šílená rodinka. "Ještě jich několik chybí, ale prozatím jsou doma jen máma, Joea a Frank který je ještě nahoře."usmál se. "Máma Jonasova, těší mě."zakřenila se jeho mamka a podala mi ruku, tak jsem ji teda stiskla.,,Já jsem Mischelle Lauretta." Křečovitě jsem se usmála."Moc mě těší, já jsem Joe Jonas."vstoupil před jeho mámu Joe. "Já vím."uchichtla jsem se. "Vážně?"vycenil zuby. "Jo, už jsme se totiž potkali."řekla jsem a Nick se zase začal řezat.,,A kde?Nebylo to v tom bordelu minulý týden?" Zamyslel se,teda spíš se pokoušel."Josephe!"praštila ho zezadu jeho mamka utěrkou a on se přikrčil. "Né, jasně že si to pamatuju, holka z fastfoodu."
,,Jo,to jsem já." Přikývla jsem. "Ach, nabídla bych ti koláč, ale jaksi, asi vidíš sama."řekla nešťastně. "To je v pořádku."usmála jsem se. "Tak si pojďme sednout, zajíma mě tolik věcí, Nick mlčí jako hrob, jako vždy."zasmála se a šla do obýváku.Sedla jsem si na jejich jistě drahý gauč a ona se začala vyptávat. Řekla jsem všechno popravdě. Nemám proč lhát a ona neměla důvod mě v něčem tak absurdním podezdřívat. I Frankie byl v pohodě a Joe, Joe si mě zvláštně prohlížel.,,Nadržený prase." Šeptla jsem Nickovi do ucha,když se nikdo nekoukal.,,Já?" Vykulil oči."Tvůj bratr evidentně."zachichotala jsem se. "Lekl jsem se."dal mi ruku kolem ramen. ,,Nepůjdeme nahoru?" Zeptal se Nick nahlas. "Jo, jen běžte, já zatím vyvětrám ten smrad."Denisse zase plácla Joea přes hlavu. "já du s vámi, nudím se."otočil oči v sloup a vstal, když jsme vstali mi.,,Mi chtěli být sami." Zavrčel Nick."Ále, takových chvílí bude."mávnul rukou a stejně nám byl v patách. "Můj pokoj."zasmál se Nick a otevřel dveře jedné místnosti. Joe v pohodě prošel kolem nás a svalil se do jeho ustlané postele.,,Otevřeš okno prosím?" Usmála jsem se a snažila se dýchat co nejméně. "Jasně."pustil mou ruku a otevřel okno dokořán. "Hraješ?"koukla jsem překvapeně na piáno a bokem sledovala zbytek pokoje.,,Uhm." přikývl a sedl si na zem.
"Já taky."ozval se zase Joe. "Jo, ale na nervy."odbyl ho Nick a já se zasmála.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama