16.) ,,Asi jsem se zamiloval.."

8. ledna 2012 v 17:32 | Andy&Domi |  Jen kapku krve

Odfrkl si,ale nic neřekl."Dobrou chuť."usmála jsem se a dala mu k tomu sůl, aby si posolil, kolik má rád.,,Hele,vím že toho tolik nevíš,ale je pravda,že upírky můžou mít sex jen s upíry?" Zeptal se s plnou pusou. "Nevím."zasmála jsem se. "Ale chtěla bych potkat takového...."polkla jsem. "Který by měl odvahu zkusit to. Je tak těžké, neublížit člověku, už jnen když ho vycítíš, co teprv tak hluboký prožitek jako je tohle. Všichni při něm ztrácí veškeré zábrany."zapřemýšlela jsem.
,,Řekni si a budu tvůj pokusný králíl." Řekl klidně.Váhavě jsem se na něj podívala."Dotkl ses mě a já tě málem zabila. Tohle se nikdy nestane."zavrtěla jsem hlavou a šla všude pozastírat aby nám sousedé nekoukali do okna.,,Ale už se ovládáš dobře." Zamumlal."Nicku, ani nad tím neuvažuj."řekla jsem klidně a sedla si naproti němu. Už to měl skoro snězené.,,A víš co si myslím?" Odložil příbor.,,Nabídl jsem ti,aby ses napila a tys po mě skočila.Teď jsem ti nabídl,abys se mnou měla sex.Jednou po mě taky skočíš."
Začla jsem se strašně smát. "Chutnalo ti to aspoň trochu?"zeptala jsem se se smíchem. ,,Jo." Zabrblal naštvaně.Talířek jsem dala do myčky a nalila mu džus. Pustila jsem televizi a sedla si k ní.Protočila jsem očima,když se na obrazovce objevila Buffy,přemožitelka upírů.Chtěla jsem to přepnout.,,Na dalším programu jsou upíří deníky." Vyroval mě."Tak to radši tohle."zamračila jsem se a uvelebila se na gauči. Bylo to vesměs jedno, ale pro můj dobrý pocit, jsem si vzala jeden malý zllaveček. "Já nemám tak hnusný zuby."řekla jsem po chvíli ticha co jsme mlčeli.,,Ne,máš je krásně bílý a špičatý." Přikývl Nick."Vynech to špičatý a bude to super."zašklebila jsem se a dotkla se jich nepatrně.Najednou televizi vypl.,,Co je?"
"Vážně tě ta televize zajímá?"zeptal se. "A co chceš dělat, já v noci nic moc nedělám, většinou čtu knihy, nebo se potloukám po ulicích."povzdechla jsem si. Až příliš moc času. Díky spánku jsem mohla alespoň na chvíli opustit realitu.,,Fajn tak..pojď do ložnice." Řekl."Chce se ti spát?"usmála jsem se. Tolik jsem mu záviděla.,,Ne." Zasmál se.,,Chci tebe." Povalil mě na gauč.Úplně jsem zkameněla. Zase blíž než kdy předtím.,,Nech toho." Začal mě líbat na krk,přesněji na jizvu po kousnutí."Jakto, že ikdyž je tvoje kůže tak tvrdá, je přitom tak měkká a hebká?"zamumlal.,,Netuším.." Vzdychla jsem.Chtěl mě políbil. Ale já nejsem na tohle připravená, nedokážu to.,,To nejde." Zamumlala jsem."Nic mi neuděláš."řekl přesvědčivě.,,Já myslím,že ano." Řekla jsem stejným tónem. "Proč?"pohled stále upíral do mých očí. "Protože to cítím."
,,Já to taky cítím." Zachychotal se a koukl dolů."Neuvěřitelně si zahráváš a mě je proti srsti dovolovat ti to."řekla jsem vážně a nepatrně se dotkla jeho vlasů.,,Ale dovoluješ." Pohladil mě po boku. "Jsi unavený, bež si lehnout."požádala jsem ho. Poznala jsem to, odpolední spaní mu moc nepomohlo a už bude půl jedné.,,Jen když půjdeš se mnou." Zase mě nepatrně líbl na krk.Bez námahy jsem vstala a pomohla i jemu. Doklopýtal do ložnice a já otevřela balkonové dveře, které byly zavřené, aby se to tam provětralo od jeho vůně.Lehl si do mé postele a já se šla mezitím trochu napít,abych zmírnila svoje chutě.Omyla jsem si obličej a šla zpátky. "Peřiny jsem schovala do skříně, když je...nepoužívám."řekla jsem a vytáhla svou hebkou, sametovou peřinu i se zlavcem, který jsem mu dala pod hlavu.Lehla jsem si zády k němu,ale on jako by mě předtím neposloucha si mě přitáhl k sobě co nejvíce na těsno. Za několik minut už tiše spal. Mohla bych takhle ležet věčně a nic by mě nebolelo, neměla bych potřebu, jít na záchod, najíst se, nebo se napít, nebrněla by mi noha tak jako kdysi a neměla bych proležený bok. ,,Mischelle?" Zamumlal tiše.Měla jsem za to,že spí.,,Ano?" Usmála jsem se potichu."Není ti zima?Máš na ruce husí kůži."dotkla jsem se jí. Měl ji přehozenou přeze mě a já měla tílko, takže jsem ho nejspíš musela studit.,,Ne,chtěl jsem ti jenom něco říct,"zachraptěl."Řekneš mi to ráno, je pozdě a ty jsi unavený."řekla jsem tiše.,,Chci ti to říct teď." Chytil mě za ruku.Otočila jsem se teda, abych mu viděla do oličeje. "Tak povídej."povzdychla jsem si.,,Asi jsem se zamiloval." Zkousl si spodní ret.,,Tak proč tady ztrácíš čas se mnou a nejdeš za ní?"
 


Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:14 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama