11.) Nabídka

8. ledna 2012 v 17:28 | Andy&Nika |  Jen kapku krve
Krátké,, ale napínavé :D

Vyjukaně koukal, když jsem si tlačila na rameno a nůž se ohýbal. Doma jsem to zkoušela tím způsobem, že jsem se chtěla bodnout do břicha. Kdyby ta kůže nebyla tak tvrdá, aspoń by bylo o jednu příšeru na světě míň.,,Už toho nech." Vzal mi ho z ruky.,,Chováš se,jak když si ublížit chceš." Odhodil ho daleko. "Věř mi, tohle už jsem zkoušela. Svěcená voda mi nic nedělá, kříž už vůbec ne, jeden mám na sobě..."odhrnula jsem si kousek halenky ,,a dřevěný kůl?O tom se můžu přesvědčit hned teď."vstala jsem.,,To by sis ho musela zapíchnout přímo do srdce,jenže to ti nedovolím."
"Vážně?To je sice hezký že se tak staráš, ale k ničemu to není."odsekla jsem a šla ke stromu.
,,Já tě prosím." Přirazil mě ke stromu.,,Abys to nezkoušela." Možná protože jsem byla tak překvapená jsem se nebránila. Trochu vyjeveně jsem na něj koukala. On viděl, co dělám a přesto nemá strach se ke mně přiblížit?Nehnusím se mu, když se mě dotkne.Během chvíle byl na strom přitlačený on,místo mě. "Chci to zkusit."řekla jsem pevně a utrhla pevnou haluz, která byla nejblíž.,,Tak fajn." Odstoupil ode mě.,,Díky."
Kývla jsem a nezaváhal ani na okamžik. Jaké překvapení bylo, že když jsem tlačila tak prudce, že se dřevo roztřištilo na několik málo kousků a v ruce mi nezůstalo téměř nic.,,Nevyšlo to." Zakňourala jsem.Pobaveně pozoroval každý můj pokus o ublížení sobě samotné. "Už se stmívá, měli by jsme jet."řekla jsem po chvíli mlčení a přemýšlení. "Chce se ti spát?"zeptal se a přistoupil ke mně. "Já nespím, ale ty by jsi měl."vzdechla jsem znovu.Zkoumavě si mě prohlížel.,,Coje?"
,,Vypadalas vždycky tak..tak krásně?" Začervenal se. "Tohle nejsem já. Nepoznal by jsi mě, kdybys mě viděl jako....jako, člověka."potlačila jsem vzlyk.,,Nevěřím.." Vydechl.Dotýkal se mých vlasů.Odolávala jsem moc dlouho na to,abych se teď udržela.Skočila jsem mu po krku. Moc riskuje a já vlastně taky. Měla jsem už dávno utéct a nechat ho tu. Omrzelo by ho to a odjel by. Několik minut,možná jen sekund jsem se od něj nedokázala odtrhnout,přišlo to tak najednou,ale tím to bylo lepší.Jeho ztuhlé svaly povolily. Cítila jsem jak z něj síla vyprchává. Myslela jsem na cokoliv, co by mě zastavilo. Já tak nechtěla, ale moje druhá půlka chtěla pořád víc.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama